Завантажити ще

Співака R Kelly засудили на 30 років за багаторічні сексуальні домагання та насильство

Співака R Kelly засудили на 30 років за багаторічні сексуальні домагання та насильство
Фото: Ніколас Балласі/wikipedia.org/

Федеральний суд Брукліна засудив співака R Kelly до 30 років в'язниці за сексуальні домагання та насильство щодо жінок та підлітків, які тривали десятки років. Як пише ВВС, після вироку його, швидше за все, переведуть із Брукліна до Чикаго. Там він має постати перед черговим судом за звинуваченням у провадженні дитячої порнографії та перешкоді правосуддю. Йому також загрожує судове переслідування в судах Іллінойсу та Міннесоти.

Адвокат співака Дженніфер Бонжан домагалася не більше 10 років в'язниці, стверджуючи, що її підзахисний з дитинства сам був жертвою сексуального насильства, що в результаті вилилося в гіперсексуальність, яку Келлі не міг взяти під контроль.

- Левова частка злочинів була скоєна ним десятиліття тому, це наочно демонструє, що мій підзахисний не становить небезпеки для суспільства. Як підтверджують доктори Діц та Сорентіно, підзахисний не є педофілом чи сексуальним садистом, - писала вона у клопотанні перед судом Бонжан.

Прокурори ж наполягали на тому, щоб 55-річний Келлі провів за ґратами не менше 25 років, апелюючи це тим, що він становить загрозу для суспільства і не виявив жодного каяття через свої дії.

Келлі ще у вересні минулого року був визнаний винним у рекеті та восьми випадках порушення закону, який забороняє перевезення людей між штатами з метою проституції.

R. Kelly - американський музикант у стилі ритм-н-блюз, співак, поет-пісняр та продюсер. Володар трьох премій "Греммі". За даними журналу Billboard, Ар Келлі є найбільш успішним сольним співаком 1990-х за кількістю синглів, що потрапили до сорока кращих композицій США.

Новини по темі: Суд насилие