28501
0
23 квiтня
Завантажити ще

Панін звернувся до російських акторів, які замовчують війну в Україні: Як ви з цим живете?

Панін звернувся до російських акторів, які замовчують війну в Україні: Як ви з цим живете?

Російський актор Олексій Панін розкритикував своїх колег, які мовчать про війну в Україні, розгорнуту Росією. Відповідне звернення він опублікував у своєму Телеграм-каналі.

- Два дні тому бомбардували Київ. Вчора сталася трагедія у Кременчуці. Мій монолог зараз йтиме в порожнечу, але мовчати з цього приводу неможливо. Зараз я говорю про акторів - ви де? Ви вважаєте, що ваш голос нічого не змінить? Як ви із цим живете? Як прокидаєтеся, дивитесь у дзеркало?, - запитав Панін.

У своєму зверненні він згадав актрису Лідію Вележеву, яка родом із Києва, а також відомих драматичних акторок та акторів – Андрія Федорцова, Олексія Нілова, Ірину Купченко та інших.

- Ліда Вележєва, ти ж завжди кричала, що ти киянка, що українські пісні найкрасивіші? Ти де? Поліна Кутепова... Де пітерці? Андрій Федорцов, Олексій Нілов... Я розумію, що Михайло Боярський - це кінчена людина... Але ви, як ви з цим живете? Ваша країна вбиває людей і ви мовчите? Ірина Петрівна Купченко - ви теж киянка... Я розумію, коли був живий ваш чоловік Лановий, ви не могли напевно відкривати рота і щось говорити... Ірина Петрівна, я не розумію вас, - сказав актор.

Пізніше Панін записав ще одне звернення, в якому заявив, що після публікації відео його основну та резервну сторінки в Інстаграмі заблокували.

– Ми завели мою резервну сторінку в Інстаграмі. Я виклав відео про те, що розбомбили Кременчук та Київ. Чекаємо на розблокування моєї основної сторінки. І, прямо зараз мені надходить повідомлення, що мою резервну сторінку теж заблокували. Це якась ферма ботів Росії, яка ху**ить, щоб усі люди, які говорять правду, не мали права достукатися до людей, - заявив він.

Олексій Панін – відомий російський актор театру та кіно. Наразі він проживає в Іспанії. З початку повномасштабного вторнення Росії в Україну артист відкрито виступав проти політики Москви і брав участь у мітингу проти війни в Україні. Панін також вибачився перед українцями за те, що підтримав анексію Криму у 2014 році.