Завантажити ще

Білик показала кадри зруйнованого російськими окупантами будинку: Уцілів тільки рояль

Білик показала кадри зруйнованого російськими окупантами будинку: Уцілів тільки рояль
Фото: instagram.com/bilyk_iryna

Співачка Ірина Білик показала кадри свого будинку під Києвом, де майже місяць прожили російські окупанти. За словами зірки, війська РФ зламали та зруйнували все, що там було. Вцілів лише старовинний рояль, який дуже цінний для виконавиці. Про це Білик розповіла 26 травня в інтерв'ю Музею "Голоси мирних".

- Я дуже довго не розповідала своїм шанувальникам, що майже місяць у мене жили рашисти. Я вважала, що це не потрібно, бо вбивали дітей, вбивали людей. А те, що пограбували, зруйнували, розбили щось, я вважала, що це такий мінімум, і молилася тільки, щоб мій будинок залишився цілим, стіни стояли, - розповіла Білик. - Коли мені показали, що вони наробили там, де я пишу пісні... У мене, до речі, дуже цінний гарний рояль. і він залишився цілим... Я не знаю, що на них вплинуло... Можливо, ті статуетки, на яких було викарбувано моє ім'я. Рояль - найдорожче, що я маю, але все інше було зламано, зіпсовано, зруйновано.

Фото
Фото
27 Травня12:20

Раніше в бесіді з ведучими "Ранку з Україною" Білик зізналася, що покинула будинок у перший день війни, а про захоплення своєї ділянки дізналася з чату мешканців котеджного містечка. Тоді війська РФ вигнали місцевих, змусивши їх не зачиняти житло.

- Вони вже їли скільки хотіли. Вони вже там таке робили. Коли зайшов мій помічник, уже більше місяця минуло, як вони там мешкали. То вони там і плавали в басейні, і апаратуру, всі мої речі, фото дитинства знищили, – поділилася виконавиця.

Ірина Білик не єдина артистка, чий будинок постраждав від початку війни Росії в Україні. Снаряди потрапили до будинків продюсерів Юрія Фалеси та Ігоря Кондратюка, співачки Маші Фокіної. Російські окупанти також встигли "погосподарювати" у будинках Олександра Усіка, Олега Скрипки та солістки гурту KAЗKA Олександри Зарицької.

Новини по темі: Ірина Білик