21 травня
Завантажити ще

Єфросініна більше 20 років не спілкується зі свекрухою: Причина мені невідома

Єфросініна більше 20 років не спілкується зі свекрухою: Причина мені невідома
Фото: скриншот видео youtube.com/ Маша Ефросинина

Телеведуча Маша Єфросиніна у новому випуску «Дорослі дівчата"» зізналася, що 20 років не спілкується зі своєю свекрухою Аллою Петрівною Хромаєвою. За словами телезірки, жінка не захотіла вибудовувати близькі стосунки із нею. Що стало причиною для цього, Єфросініна, як і раніше, не знає.

- Моя мама мені завжди казала: "Взаємини невістки і свекрухи залежать від свекрухи". Я багато за свої 19 років це чула від різних людей. У моєму випадку сталося все абсолютно навпаки. Це велика трагедія у нашій сім'ї, яка не дозволяє нам спілкуватися усі ці 20 років. Це проблема і мого чоловіка, і моїх дітей, і близьких людей... Ну не захотіла вона вибудовувати такі стосунки, – поділилася Єфросиніна.

Чоловік телеведучої Тимур Хромаєв народився у заможній родині. Його батько, Заурбек Хромаєв, був заслуженим тренером України, першим віце-президентом Федерації баскетболу. Після розлучення у пари залишилися фінансові питання, які вони не змогли залагодити. Так, у 2016 році Хромаєв подав до суду на колишню дружину через те, що та продала їхню квартиру на Печерську у Києві без його згоди, фактично позбавивши сина та невістки можливості проживання у ній.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв разом понад 19 років. Пара одружилася 2003 року. У подружжя двоє дітей - 18-річна донька Нана та 7-річний син Сашко.

Новини по темі: Маша Єфросиніна батьки