22 липня
Завантажити ще

Алан Бадоєв показав відео з особистого архіву у тизері документалки про війну

Алан Бадоєв показав відео з особистого архіву у тизері документалки про війну
Фото: прес-служба 1+1

Режисер Алан Бадоєв презентував тизер проекту "Довга доба", який розповість про події війни РФ в Україні очима самих українців. В ефірі "Сніданку з 1+1" Бадоєв показав відео з особистого телефону, найщасливіші моменти життя, а також страшні кадри перших вибухів, палаючих будівель та ворожої техніки, зняті на телефони інших українців. Кліпмейкер також запропонував глядачам стати співавторами фільму та оголосив збір матеріалів для документалки.

– За день до війни, 23 лютого, я був у Києві. Зняв свій новий проект і дуже тішився з цього. Перед сном я зателефонував до своєї дочки Лоли, а коли засинав, я відчув себе дуже щасливим. Наступного дня, 24 лютого, Росія атакувала ракетами та бомбами українські міста. У той час моє життя змінилося назавжди, і я знаю, що ваші життя теж. Кожен з нас має свою особисту історію війни. Будь ласка, надішліть нам свої відеощоденники та відеофакти війни. Поділіться своїми історіями, переживаннями та почуттями, щоби ми разом змогли розповісти світові всю правду про війну в Україні. Важливо зробити так, щоб ніхто не мав жодного шансу перекрутити цю правду, - поділився Алан.

Щоб стати співавтором документальної стрічки "Довга доба", потрібно заповнити анкету та надіслати відеоматеріали без монтажу, на яких зафіксовані ваші сім'ї в останній мирний та щасливий день перед початком війни. Відео, які показують вашу сім'ю в перший день війни - 24 лютого: перші бомби, ваша перша реакція, ваші записи протягом першого дня, перша ніч, розмови. Якщо ви вели відеощоденник подій: наступні бомбардування, укриття, ночівлі, ваші роздуми та коментарі щодо подій, розмови у родинному колі під час перебування в укриттях, все, що може бути важливим – кожна деталь і ваша думка.

Про що фільм

Стрічка "Довга доба", яка буде створена спільно з телеканалом "1+1", розповість про болючі події війни, яку Росія розв'язала проти України. Алан Бадоєв у художній формі покаже хроніку війни очима українців, відтворить події через особисті історії.

Новини по темі: Алан Бадоєв