1 червня
Завантажити ще

Зіанджа розповіла, як її підставили Бадоєв та Могилевська, а Макс Барських хлюпнув в обличчя гарячим чаєм.

Зіанджа розповіла, як її підставили Бадоєв та Могилевська, а Макс Барських хлюпнув в обличчя гарячим чаєм.
Фото: instagram.com/zifaamelu

Українська співачка-трансгендер Zi Faamelu, раніше відома як Зіанджа, а ще раніше - як Борис Апрель, звинуватила Алана Бадоєва та Наталю Могилевську у тому, що ті пустили під укіс її кар'єру 12 років тому.

Артистка в Інстаграм-сторіс заявила, що свого часу кліпмейкер Алан Бадоєв та співак Макс Барських зіпсували її кар'єру у 2009 році. За її словами, вони вважали тоді ще Борю Апреля загрозою та конкурентом, тому "робили все, щоб позбутися". А продюсерка Наталія Могилевська підтримала це рішення.

"Могилевська була подругою Бадоєва і була в частці від прибутку з Барських, тому погодилася на це, тим самим припинивши займатися мною  як продюсер. З кліпу "Космос прийом" і стався розкол. Бадоєв мені зняв зовсім не те, про що ми всі домовлялися, і результат усю команду привів у тихий жах. Мав вийти геть інший кліп, а вийшов треш із перуками та дешевою графікою. Але, звичайно, всі знали, чому так робилося, але "мовчали в тряпочку", – розповіла зірка.

Вона додала, що тоді почувала себе "цуценям-лабрадором", не помічала "маніпуляцій Могилевської", а поряд не було людини, якій вона могла б по-справжньому довіряти. Також Zi Faamelu заявила, що під час однієї із сутичок із Барських співак вилив їй в обличчя гарячий чай та назвав "педиком".

"Я, звичайно ж, згодом усіх вибачила! Але на той момент 18-річній дитині було дуже боляче. Зрада, маніпуляції, погрози, постійні тривоги можуть скалічити психіку, що не сформувалася, тільки так. Висновок: вірте тим, хто показує вам своє справжнє обличчя, і прощати важливо! Я більше не несу тягар із собою і давно відпустила. Я вибачила, але все пам'ятаю (Що дуже важливо, урок вивчений.)", – написала вона.

Розповіла Зі і про те, як почала приймати пігулки для схуднення, зіткнувшись із бодішеймінгом. За її словами, під час зйомок кліпу "Мені так потрібне твоє кохання" відомі стилісти зацькували її з приводу ваги і переконали почати вживати пігулки. Згодом у співачки почалася анорексія.

"На той момент їх приймали усі моделі в Україні та СНД. До тих капсул входив амфетамін. З 19 років по 21 я їх приймала. Це було справжнє пекло. Залежність. Я їла один помідор на день. Могилевська теж відпускала коментарі в мій бік, як тільки-но у мене з'являлися щічки, і вона це чудово знає. Я була зомбі, і наші мене стали називати "ходяча лейкемія". Непритомніла я дуже часто. На той момент у мене почалася анорексія", - згадує Зіанджа.

Артистка додала, що "зійти з капсул" їй допомогла подруга на ім'я Юля. А повністю зірка відновилася лише за два роки терапії.

"Вибачте, але мені нема чого приховувати. 2022-й - рік правди та чесності. Приємно познайомитись, Зі! "- Завершила свою розповідь Zi Faamelu.

Раніше екс-Зіанджа заявила, не робила жодних операцій зі зміни статі. 31-річна артистка зазначила, що у 2014 році просто заявила про свій камінг-аут, а українська преса та ТБ "спотворили" заяву співачки.

Перетворення з “екс-фабриканта” Бориса Апреля (справжнє ім'я - Борис Круглов) на дівчину Ейпріл (а потім у Зіанджу) відбулося у Китаї у 2013 році. Вперше заявити про себе в Україні після "зміни статі" Зіанджа вирішила у січні 2018 року, прийшовши на кастинг восьмого сезону шоу "Голос країни". Артистці вдалося розгорнути всі чотири тренерські крісла, наставником вона обрала Потапа. Співачка зізналася, що не співала 10 років через те, що "на хвилі успіху" її нервова система не витримала критики.

Фото
Фото
12 Сiчня 202210:48