Завантажити ще

Зірка "Рівердейла" Грентхем зізнався у вбивстві своєї матері

Зірка
Фото: imdb.com

Канадський актор Райан Грентхем зізнався у вбивстві своєї матері Барбари Уейт, скоєного у 2020 році. Про це пише " CBS ".

- 24-річний Грентхем вистрілив матері у потилицю, коли вона грала на піаніно 31 березня 2020 року. Вбивство сталося в їхньому таунхаусі в Сквоміші, - пише видання.

Як зазначено у повідомленні, на суді актор розповів, як саме розправився з матір'ю та показав відео, зняте через кілька годин після злочину. На ролику він зізнається у злочині. Також слідство встановило, що Грентхем намагався вбити прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

- Наступного дня Грентхем запакував у свою машину три пістолети, боєприпаси, 12 коктейлів Молотова, приладдя для кемпінгу та карту із зазначенням направлення до котеджу Рідо в Оттаві і поїхав на схід із наміром убити прем'єр-міністра Джастіна Трюдо, - зазначають журналісти.

Психіатрична експертиза встановила, що за кілька місяців до вбивства актор пережив інтенсивний період клінічної депресії, але ознак захворювання не виявлялося. За даними видання, Грентхем вирішив убити свою матір, щоб позбавити її насильства, яке він збирався вчинити. Судовий психіатр додала, що це може здатися альтруїстичним мотивом, вбивство Уейт було глибоко егоїстичним вчинком.

Під час засідання прокуратура просила суд засудити Грентхема до позбавлення волі на строк від 17 до 18 років. Водночас, згідно з канадським законодавством, вбивство другого ступеня тягне за собою автоматичне довічне ув'язнення.

ДОВІДКА

Канадський актор Райан Грентхем знімається у кіно та телебаченні з 9 років. Актор відомий своїми ролями у фільмах "Рівердейл", "Надприродне", "Я – зомбі". Також він знімався в "Щоденник слабака" та "Воображаріум доктора Парнаса".