Завантажити ще

Корону "Міс Україна Всесвіт"-2022 передали першій віце-міс минулого року

Корону
Фото: instagram.com/crystal.viktoria

Титул " Міс Україна Всесвіт "-2022 отримала 28-річна Вікторія Апанасенко із Чернігова. Оргкомітет національного конкурсу відмовився від традиційного святкового шоу цього року та передав корону "I Віце-Міс Україна Всесвіт"-2021. Красуня представить нашу країну на міжнародному конкурсі "Міс Всесвіт 2022". Про це організатори повідомили у соцмережах 15 червня.

- Бійся своїх бажань, вони мають властивість збуватися. Коли мені зателефонувала Анна Філімонова сказала, що я буду представляти Україну на Міс Всесвіт, я була волонтером в ресторані і мила підлогу. Мій шок було складно передати словами. Ви можете уявити цю картину?Це була мрія мого дитинства. Напевно вперше, за увесь цей час, я заплакала від щастя. Я завжди казала, що конкурси краси - це не про приємний зовнішній вигляд або гарне дефіле. Це рупор в який твій голос стає гучнішим і ти можеш донести всьому світові важливий меседж. Я всім серцем люблю Україну і це велика честь, представляти її на міжнародному рівні, - зазначила володарка титулу.

Команда національного конкурсу разом із "Міс Україна Всесвіт"-2022 вже почали співпрацювати з дизайнерами над створенням вбрання для конкурсу національних костюмів.

Що відомо про "Міс Україна Всесвіт"-2022

Апанасенко – професійна модель. Закінчила факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «соціальна робота». З перших днів війни в Україні Вікторія допомагає столичному закладу готувати їжу для батальйонів ЗСУ та літніх людей, а також займається волонтерською діяльністю – удвох із подругою доставляє продукти харчування, медикаменти та засоби гігієни для дітей, літніх людей та переселенців.

У 2021 році Вікторія поступилася перемогою художниці та блогерові Анні Неплях із Дніпра. У 2017 році Анна представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь", а пізніше була учасницею шоу "Холостяк-10" із Максом Михайлюком. На конкурсі "Міс Всесвіт 2022" Неплях до ТОП-16 півфіналісток не потрапила. Переможницею міжнародного конкурсу краси стала акторка з Індії Харнааз Сандху.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від МІС УКРАЇНА ВСЕСВІТ (@missukraine_universe)