19 червня
Завантажити ще

"Міс Україна-Всесвіт 2021" Ганна Неплях потрапила у ДТП

Фото: instagram.com/neplyah

Переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях потрапила у ДТП. Про це вона повідомила в інстаграмі.

-  Боже, це якийсь жах. Я навіть не знаю, як це описати, бо... Я просто розверталася, просто заїхала на в'їзд, хотіла розвернутись і зірвала бампер. Наступна моя машина точно буде високою, бо це – не моє, – поділилася Ганна.

Модель зазначила, що незважаючи на подібні ситуації, їй дуже подобається їздити за кермом, проте вона замислюється над тим, щоб найняти особистого водія. Ганна також додала, що у таких ситуаціях намагається зберігати позитивний настрій.

- Що мене по-справжньому тішить, то це моя реакція на стресові ситуації. Я не засмутилася, так, неприємна ситуація, скажімо так, але я швидко зорієнтувалася. Ми зараз із евакуатором їдемо на СТО, там усе зроблять, тим часом водій мене забере та відвезе у справах. І я така, ну, прикольно щось несподіване у житті відбувається. - Покатаюсь на евакуаторі, - сказала вона.

У листопаді 2021 року Ганна також потрапила до ДТП. Тоді аварія сталася з її вини, тому що вона хотіла "всюди встигнути". За її словами, у ДТП ніхто не постраждав, і все вирішилося мирно.

"Міс Україна Всесвіт 2021" 27-річна Ганна Неплях - модель та інстаграм-блогерка. У 2017 році представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь". Пише картини. Неплях була учасницею шоу "Холостяк-10" із Максом Михайлюком. На конкурсі "Міс Всесвіт" в Ізраїлі Ганна не пройшла у фінал.  

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah

Фото: instagram.com/neplyah