Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях заступилася за помічницю ексзаступника міністра Христину Тишкун

Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

"Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях заступилася за помічницю екс-заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука Крістіну Тишкун, яка прийшла на зустріч із чиновниками Львова у відвертому вбранні. За словами моделі, дівчина справді одягнулася недоречно, але ніхто не має права "вішати ярлики".

- Те, що вона одягнена недоречно і не по дрескоду – факт, але хіба можна за це вішати ярлики, знецінювати її посаду та опускати соціальними сходами. Кібербулінг – зло ХХІ століття. Це той самий аб'юз і психологічне насильство, але від незнайомих людей, - заявила Неплях у коментарі "24 каналу".

Вона також впевнена, що в епоху інтернету та соцмереж, користувачі, які розповсюджують фейки та хейт – мають відповідати за свої слова перед законом.

Що трапилося?

24 грудня Ігор Гарбарук та його помічниця Крістіна Тишкун приїхали до Львова, щоб проінспектувати заклади профтехосвіти. Під час зустрічі у львівській мерії було зроблено фотографію, яка стала вірусною у соцмережах. На знімку були зображені Андрій Садовий, двоє місцевих чиновників та Гарбарук із помічницею у вечірній сукні з відвертим декольте. Фотографію з чиновниками опублікувала сама Крістіна Тишкун на сторінці в Інстаграм, а також міський голова Львова у Фейсбуку.

Знімок став темою мемов і фотожаб, після чого Садовий видалив пост, а сама Тишкун закрила доступ до своєї сторінки, де користувачі соцмереж виявили ще й відверті знімки. 28 грудня нардеп Юлія Гришина повідомила, що заступника міністра освіти Ігора Гарбарука було звільнено Кабміном за власною заявою.