Завантажити ще

Кім Кардаш'ян пошкодила "голу" сукню Мерілін Монро вартістю 5 мільйонів доларів

Кім Кардаш'ян пошкодила
Фото: Дімітріос Камбуріс/Getty Images

Кім Кардашьян порвала "голу" сукню Мерілін Монро вартістю 5 мільйонів доларів, яку одягала на Бал інституту костюма Met Gala. Про це пише видання Pop Crave, публікуючи фото Скотта Фортнера – власника найбільшої у світі приватної колекції особистого майна та архівів Монро.

На знімках видно, що після виходу Кім на червону доріжку в деяких місцях сукні відсутні кристали та помітні розриви.

- Ось вам і «цілісність та збереження сукні». Музей Ріплі, це варте того? – звернувся до власників наряду Скотт Фортнер.

Після появи на Met Gala Кардаш'ян зізналася, що коли вперше приміряла сукню, вона на ній не зійшлася. Заради виходу в наряді Кім навіть довелося схуднути на 7 кілограмів та щодня носити костюм-сауну. Бізнесвумен також замовила репліку сукні-футляра, яку одягла після того, як зробила знімки в оригіналі за лаштунками.

- Для збереження цієї частки історії поп-культури було докладено великих зусиль - повідомляли представники музею Ріплі у травні. - За участю фахівців зі збереження одягу, оцінювачів та архіваріусів стан одягу був головним пріоритетом. Вірите чи ні, плаття не довелося переробляти, і Кім навіть переодягнулася в його копію після червоної доріжки!

Що за сукня

«Гола» сукня-футляр, в якій Мерілін Монро з'явилася на сцені Медісон-Сквер-Гарден у день народження Джона Кеннеді, була створена у 1962-му дизайнером Жаном Луї Берто. У 2016 році вбрання пішло з молотка за рекордні 4,8 мільйона доларів, а пізніше опинилося в музеї Ріплі. Це найдорожча сукня в колекції Мерілін Монро і остання, в якій зірка з'являлася на публіці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The Marilyn Monroe Collection (@marilynmonroecollection)