Завантажити ще

Одеський кінофестиваль через війну пройде восени у Варшаві

Одеський кінофестиваль через війну пройде восени у Варшаві
Фото: facebook.com/odesaiff

Одеський міжнародний кінофестиваль цього року пройде у Польщі. Кіноогляд українських фільмів відбудеться восени у рамках Варшавського міжнародного кінофестивалю. Заявки на участь від кінодіячів команда прийматиме до 1 вересня. Про це повідомляється на офіційній сторінці кіноогляду у Facebook.

"Національний конкурс 13-го ОМКФ відбудеться на Варшавському міжнародному кінофестивалі! До участі у програмі OIFF National Competition in Warsaw запрошуються повнометражні художні та документальні фільми, а також короткометражні ігрові стрічки", - йдеться у пості.

Кінофестиваль відбудеться у Польщі з 14 по 23 жовтня. У 2021-му кіноогляд пройшов у звичному форматі - з червоною доріжкою та зірковими гостями. Почесною гостею була зірка серіалу "Зачаровані" ("Всі жінки відьми") Роуз Макгоуен. За рік до цього ОМКФ вперше за 11 років провели онлайн через карантин.

Минулого року Гран-прі Одеського кінофестивалю здобула картина режисера Катерини Горностай "Стоп-Земля". Фільм також переміг у номінаціях "Найкраща акторська робота" та "Найкращий фільм".