Завантажити ще

Солістка "KAЗКА" Зарицька про російских окупантів в її будинку: Побили сокирою авто та відкрутили батареї

Солістка
Фото: instagram.com/kazka.band

Солістка гурту "KAЗКА" Олександра Зарицька розповіла, що російські окупанти залишили по собі в її будинку в Ірпені. В інтерв'ю " Ранку з Україною " 18 травня артистка зізналася, що мародери з РФ "перевернули" житло у пошуках цінних речей, але забрали дивні предмети побуту.

- Нічого такого, що для нас реально цінне, не забрали. Наші фото лишили, лишилися цінні картини, які я малювала. Пральну машину чомусь залишили. Мабуть, уже не влізла. Але забрали дуже дивні речі. Вони не дуже дорого коштують, але, напевно, їм у господарстві воно б знадобилося. Сушку для рушників у ванній відкрутили, забрали великі електричні батареї. Вони перевертали всі речі, вивертали коробки з-під айфонів. Машину нашу, яку ми залишили під будинком, чомусь вирішили сокирою покоцати. Вкрали акумулятор, розбили скло. Напевно, бо зрозуміли, що на ній вони нікуди не виїдуть, ключі вдома ніде не знайшли. Там уже фарба відлущилася скрізь, і тепер треба буде нормально розщедритися [на ремонт], - розповіла Зарицька.

Сім'я виконавиці зараз живе у Києві і поки не планує повертатися до Ірпеня через загрозу диверсантів:

– Зараз ми поки що там не живемо. Є ризик, що у лісах, можливо, залишилися диверсанти. Я чула у Білій Церкві у лісі знайшли орків, а наш ліс він дуже великий і тягнеться аж до кордону Білорусі, – додала Саша.

Раніше співачка Ірина Білик розповіла, як російські окупанти " розважалися " у її будинку у Бучі, в якому жили місяць. Військові з РФ плавали у басейні, знищили апаратуру та фото.

Новини по темі: KAZKA