Завантажити ще

Quest Pistols повернулися! Через 6 років після розпаду гурт вирушить у благодійний тур Європою

Quest Pistols повернулися! Через 6 років після розпаду гурт вирушить у благодійний тур Європою
Фото: instagram.com/anton_savlepov

Екс-учасники оригінального складу гурту Quest Pistols та "АГОНЬ" Антон Савлепов, Костянтин Боровський та Микита Горюк возз'єднаються задля благодійних концертів на підтримку України в Європі. Про це 31 травня музиканти повідомили на своїх сторінках у Instagram.

"Оригінальний склад під оригінальним брендом. Той самий QUEST PISTOLS! Ми відновлюємо нашу легендарну групу та вирушаємо у благодійний тур Європою! Кошти від продажу квитків буде використано на допомогу Україні через гуманітарні організації та фонди. Занурюйся в теплу ностальгію та роби свій внесок у допомогу! До зустрічі на концертах", - йдеться у пості.

Концертний тур колективу запланований на липень та пройде у Варшаві, Вільнюсі, Таллінні, Ризі, Празі та Берліні. Музиканти виконають такі хіти, як "Стрекоза любви", "Я устал", "Я твой наркотик" та інші.

Савлепов, Боровський та Горюк виступали у складі Quest Pistols з 2007-го по 2016 рік. Пізніше артисти заснували новий гурт "АГОНЬ", випустивши два музичні альбоми. У 2017-му колектив покинув Микита Горюк, а в січні 2022-го Антон Савлепов оголосив про початок сольної кар'єри. Найвідоміші треки колективу: "Опа Опа", "ТЕБЕ 20", "По тёмным улицам", "Бомба".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНТОН САВЛЄПІВ (@anton_savlepov)