19 липня
Завантажити ще

На концерті Scorpions у Кракові люди розгорнули величезні прапори України та Польщі

На концерті Scorpions у Кракові люди розгорнули величезні прапори України та Польщі
Фото: instagram.com/scorpions

На концерті німецького рок-гурту Scorpions у Кракові глядачі у залі розгорнули 50-метрові прапори Польщі та України на знак солідарності з нашим народом. Відеофрагмент перформансу шанувальники колективу опублікували у соцмережах.

У ролику видно, як глядачі розгортають прапори двох країн, а потім поєднують їх, щоб показати єдність наших народів. Під час виступу музиканти також висловили підтримку українським біженцям, які були змушені залишити свої будинки через повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Scorpions виконали баладу Wind of Change, у якій раніше замінили згадку про Москву на слова про Україну: "А тепер послухай моє серце – воно каже Україна".

Група Scorpions дала концерт на TAURON Arena Kraków 28 травня у рамках нового світового турне. У колективі також заплановані виступи в Будапешті, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Данії, Франції та інших країнах Європи.

Раніше український народ також підтримали Джаред Лето, Емілія Кларк, Райан Рейнольдс, Леді Гага, Дженніфер Еністон, Анджеліна Джолі, Бенедикт Камбербетч та інші артисти.

Новини по темі: Scorpions прапор України