29 червня
Завантажити ще

Дочка Сніжани Єгорової: Дізнавшись про події в Бучі, я вила, а мама сказала "ну ти ж жива"

Дочка Сніжани Єгорової: Дізнавшись про події в Бучі, я вила, а мама сказала
Фото: скриншот youtube.com

Українська телеведуча Стася Ровінська, яка була змушена виїхати з трьома дітьми в США через війну в Україні, розповіла, що її мати Сніжана Єгорова не підтримала її у важкі хвилини. Дівчина розплакалася під час інтерв'ю, розповідаючи про розмову із нею. Про це вона говорила в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Дівчина зізналася, що у перші дні війни зняла на відео, як її дитина плакала, сидячи у підвалі, і відправила її своїй мамі. Вона написала їй, що Росія обстрілює Україну, але слова підтримки від неї вона так і не почула.

Перші дні війни далися Ровінській та її сім'ї дуже складно, дівчина боялася за дітей. На щастя, її чоловік як батько трьох дітей міг виїхати разом з ними і дуже її підтримував. Вона згадує, що під час перетину блок-постів військові усміхалися дітям і говорили їхньому батькові "Бережи їх! Ти їх захисник". Її це дуже зворушило і вона щиро дякувала кожному з них за те, що захищають нашу батьківщину.

Стася згадує, що дуже її зламали новини з Бучі, коли стало відомо про звірства російських солдатів.

- Я пам'ятаю, як вибігла з дому, подалі від дітей і просто вила. Ми хотіли купити будинок у Бучі, щоб жити з дітьми, я знаю людей, які були там. І це переважно молоді сім'ї, які мали свої плани на життя... І тоді я побачила, що написала моя мама. Ми не спілкувалися, але я спеціально її розблокувала, щоби їй написати. Але не змогла – мабуть, я була заблокована у неї. Мені просто хотілося від неї почути, як вона взагалі може, чоловік намагався мене заспокоїти. Зрештою я зателефонувала братові і попросила його дати мамі трубку. Розмова вийшла дуже недовгою - я, в основному, кричала і плакала. Мама відповіла: "А що таке? А чому ти психуєш? А чому ти кричиш? Ти ж жива? З тобою все добре - ось і сиди", - розповіла дівчина зі сльозами на очах.

Дівчина зізнається, що після цієї розмови вона більше не має ілюзій щодо того, що ці стосунки ще вдасться коли-небудь налагодити.