Завантажити ще

У екс-чоловіка Ірини Білик Ахмадова помер батько

У екс-чоловіка Ірини Білик Ахмадова помер батько
Фото: instagram.com/bilyk_iryna

У родині екс-чоловіка співачки Ірини Білик, російського фотографа Аслана Ахмадова, сталося горе – помер батько художника. Про втрату Ахмадов повідомив 23 травня в Instagram, опублікувавши архівні знімки родича.

- Життя таке коротке - як часто мені доводилося це чути від різних людей, я й сам це помічав, але особливо гостро це відчуваєш, коли хтось із близьких йде. Сьогодні не стало тата. Ця сумна новина не застала зненацька, я знав, що це незабаром станеться і був готовий до неї. Яке коротке життя - перше, про що подумав сумно я. Прощавай, тату. Хочеться вірити, що ти жив щасливо! Дякую за те, що подарував мені життя! Спочивай з миром, - написав Аслан.

Про причини смерті батька Ахмадов не повідомив. Раніше в інтерв'ю Ірина Білик розповіла, що після вторгнення Росії в Україну її екс-чоловік виїхав з країни-агресора до рідного Азербайджану, проте за добу анонсував концерт у Москві, на якому планував виконати пісні Ганни Герман. Таке рішення екс-коханого шокувало Білик. Співачка припустила, що фотограф пішов на це, щоб оплатити лікування тяжкохворого батька.

- На цей концерт прийде якихось 20 людей, і я не розумію, навіщо це робити? Грошей це не принесе! Хто зараз слухатиме ці пісні Ганни Герман? А він таку тінь кинув на мене… це ганьба передусім для нього, адже він навіть не попередив мене, ані слова не сказав. Я спробувала б відмовити його. Краще б він попросив у друзів ці копійки, – уточнила зірка в ефірі "Ранку з Україною". - Можливо, йому терміново потрібні гроші, адже я знаю, що його тато у тяжкому стані, йому лишилося кілька днів. Але багато чого він не заробить! Мені дуже прикро, адже Аслан знає, як мені зараз тяжко, немає роботи і навіть не знаю, коли вона буде. А він узяв і так мене підставив. Проте я впевнена, що мої шанувальники знають про мою позицію та підтримку України.

Білик та Ахмадов прожили разом 8 років. То був перший офіційний шлюб артистки. 8 грудня 2015 року у пари народився син Табріз. Про розлучення із чоловіком артистка повідомила у травні 2021 року. Співачка також має 22-річного сина Гліба Оверчука від попередніх стосунків.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Aslan Ahmadov | Digital artist (@aslanahmadov)