Завантажити ще

Макс Барських заспівав українською на Billboard MusicCon та закликав світ не звикати до війни в Україні

Макс Барських заспівав українською на Billboard MusicCon та закликав світ не звикати до війни в Україні
Фото: прес-служба Макса Барських

Співак Макс Барських у рамках свого візиту до США взяв участь у міжнародній музичній конференції Billboard MusicCon, де закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні. У Лас-Вегасі артист очолив дискусійну панель, присвячену подіям у нашій країні, яка отримала назву його останнього треку Don't F*ck With Ukraine.

- Перш за все я хотів би подякувати Billboard і кожному присутньому в залі за те, що ви прийшли й змогли почути мою історію та історію моєї країни. Я знаю, наскільки важко світові підтримувати постійну інформаційну напругу протягом трьох місяців поспіль. Але дуже важливо, щоб кожна людина на землі знала, що відбувається насправді. Тому кожне питання Ендрю (Andrew Unterberger, заступник головного редактора Billboard), кожна згадка у ЗМІ надважливі саме зараз, у момент, коли війна в Україні перейшла у затяжну виснажливу фазу. Важливо не забувати, що кожного дня і щогодини гинуть українці за свою свободу в боротьбі проти нацизму, який несе режим Путіна. Кожен голос важливий, бо він допомагає рятувати життя. Дякую за можливість бути почутим! – сказав зі сцени артист.

Барських розповів, що ранок 24 лютого у нього почався з дзвінка сестри, яка й повідомила про вторгнення Росії. Пізніше артист вивіз сім'ю з тимчасово окупованого Херсона за кордон, а сам записався до лав ЗСУ як резервіст. Співак додав, що музика, яка раніше займала увесь його час, відійшла на другий план на тлі підтримки та захисту своєї країни від російських військ.

Наприкінці панелі співак виконав акустичну версію треку «Буде весна» та пообіцяв дописати його після перемоги України у війні Фото: прес-служба Макса Барських

Наприкінці панелі співак виконав акустичну версію треку «Буде весна» та пообіцяв дописати його після перемоги України у війні Фото: прес-служба Макса Барських

У своїй промові Макс також згадав про звірства, вчинені російськими військами на території України, та уточнив, що пропаганда РФ натякає на незахищеність інших країн від режиму Путіна, зокрема Польщі.

- Це не просто війна між Росією та Україною, це війна між добром і злом. Ті злочини, які вчиняють російські військові, не вкладаються у голові: вони ґвалтують жінок та дітей. Навіть зараз, поки ми розмовляємо, вони продовжують бомбардувати "Азовсталь" у Маріуполі, де переховуються жителі міста та тяжкохворі. У цих людей закінчується їжа, медикаменти, вода, - розповів Макс.

Розповідаючи про творчі плани на майбутнє, Барських зізнався, що має намір розпочати все спочатку в Європі та США і подумує повернутися до свого справжнього імені (Микола Бортник. – Авт.) замість сценічного псевдоніма.

– Сподіваюся, що на цих ринках для мене знайдеться місце (усміхається). Вже наразі я працюю над музикою попри складність знайти хоч якесь натхнення. Але та сила, яку я бачу в українських людях, надихає мене, щоб продовжувати писати, говорити про те, що відбувається насправді, - підсумував артист.

Наприкінці панелі співак виконав акустичну версію треку «Буде весна» та пообіцяв дописати його після перемоги України у війні.

Раніше артист відмовився від гастролей у Росії та засудив дії колишніх колег із РФ, які підтримали війну в Україні.

Новини по темі: Макс Барських