Завантажити ще

Мама Стефанія, про яку співає Kalush Orchestra, соромиться популярності та критикує вбрання сина

Мама Стефанія, про яку співає Kalush Orchestra, соромиться популярності та критикує вбрання сина
Фото: tsn.ua

Мама Стефанія, про яку співають переможці "Євробачення", є реальною людиною. Це Стефанія Псюк, мама лідера Kalush Orchestra, яка живе у Калуші і дуже соромиться раптової популярності. Про це пише ТСН.

Жінка змолоду працювала на місцевому хімзаводі, потім вела власний бізнес, нині продавець у магазині. Вона бентежиться від уваги фанатів сина та інтерв'ю, але зізнається, що дуже ним пишається.

Багато шанувальників гурту та глядачі "Євробачення" були впевнені, що пісня присвячена дівчині соліста. Про те, що їй присвятили пісню, до останнього не знала й сама Стефанія. Каже, досі не оговталася від того, що син уславив її на весь світ.

- Мені, напевно, під чорною панамою треба ходити, а Олег під рожевою, щоб нас не впізнавали. Ну, реально! Пішла на базар, а там жінка: "О, Стефанія – зіркова мама. Чи можна сфотографуватися?" Можна, але це якби з моїм сином, розумію. А я навіщо?! – розповідає жінка.

Стефанія каже, що раніше насилу змирилася з тим, що син не став комп'ютерником, а вирушив у легковажний шоу-бізнес. А тепер вона, раніше шанувальниця пісень Олега Винника, слухає весь репертуар Kalush Orchestra.

- Для мене це щось нове було. Але зараз мені подобаються його пісні, із цими його етнічними вставками. Усі коментарі читаю, цікаво, що люди думають, – каже мама лідера гурту.

А ось із тим, як одягається її син-репер, Стефанія ніяк не змириться.

- Коли Олег почав писати той реп і ходити у таких штанах, для мене був шок. Я казала, що так бездомні ходять. Мале, худе, а штани на 10 розмірів більше, – згадує жінка.

При цьому жінка каже, що підтримує сина. Вона навіть хотіла зробити синові сюрприз – без попередження приїхати до Туріну на фінал Євробачення. Не склалося, бо останньої миті підвело здоров'я. Але, впевнена вона, сила материнської підтримки допомогла навіть на відстані півтори тисячі кілометрів.

Новини по темі: Євробачення Пісні мама