Завантажити ще

На Злату Огневич напали у США через українську мову

На Злату Огневич напали у США через українську мову
Фото: instagram.com/zlata.ognevich/

На українську співачку Злату Огневич напав американський таксист, якому не сподобалось, що вона розмовляла у автомобілі українською мовою. Про це виконавиця розповіла у своєму сторіс Інстаграму.

- На нас напав американський расист. Ми викликали Убер, щоб їхали аеропорт. Приїхав підстаркуватий чоловік. 10 хвилин ми їхали, спілкувалися українською. І раптом він видає, що він нас зараз висаджує біля залізничної станції, тому що він більше не хоче чути мову, якою ми спілкуємося. Ми в шоці. Ми питаємо – «Ви що, расист?». Він каже – «Так, я расист. Я вас ненавиджу. Ви себе погано поводите. Ви поводите себе нечемно – в моїй присутності спілкуватися вашою негідною мовою», - розповіла співачка.

Вона зізналася, що вперше в житті стикається з ситуацією, коли її цькують за мову.

- В жодній країні такого зі мною не траплялося. Я в шоці. Але в аеропорт ми встигли таки. Нас взяв інший водій-американець, який сказав, що ми можемо спілкуватися будь-якою мовою, - підкреслила співачка.

Златі Огневич 36 років. Українська співачка та телеведуча. У 2013 року представляла Україну на "Євробаченні", де посіла 3 місце. У 2014-2015 рр. була народним депутатом від Радикальної партії. 2021 року стала героїнею шоу "Холостячка-2". Відомі пісні: "Зозуля", "Танцювати", "Солодка кара".