Завантажити ще

Валерій Харчишин розлучився з дружиною після 13 років шлюбу

Валерій Харчишин розлучився з дружиною після 13 років шлюбу
Фото: .instagram.com/valeriy.kharchyshyn_dr

Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин, будинок якого згорів внаслідок обстрілу російськими військовими, розлучився з дружиною Юлією після 13 років шлюбу. За словами музиканта, пара розійшлася ще до початку війни в Україні. Про це він повідомив 5 травня в Facebook.

- Мушу пояснити дещо для журналістів з приводу втраченого майна. Так, я дійсно втратив дім, який будував для родини все своє життя, разом з тим будинком, що побудував для своїх батьків. Не хочу жувати цю тему, але маю бути чесним, насамперед, перед самим собою. Там жили мої діти, там жила їхня мама і моя офіційна дружина Юля. На жаль, життя не завжди є таким, яким ми його уявляємо, попри соціальні стандарти і зобов’язання. Іноді воно змінюється незалежно від нас. Ще до війни ми перестали бути фізично подружжям. , – заявив виконавець.

Харчишин також додав, що якийсь час жив іншим життям, в іншому місці і мав нові стосунки:

- Я жив іншим життям в іншому місці, в іншому будинку і мав/маю інші стосунки. Але я робив і робитиму все можливе надалі, аби пришвидшити нашу перемогу та відбудувати той будинок, щоб мої діти мали свою Україну і їм було куди повернутися. Аби вони не втратили оце відчуття «вдома» І жодна погань не завадить мені це зробити. Дякую за розуміння, – зазначив Валерій.

Раніше дружина боксера Олександра Усіка заявила, що до відступу російські окупанти зайняли їхній будинок у Ворзелі, а співачка Ірина Білик поділилася, як військові Росії "розважалися" і що зруйнували в її котеджі під Києвом.

Валерій та Юлія прожили у шлюбі 13 років Фото: facebook.com/valeriy.kharchyshyn

Валерій та Юлія прожили у шлюбі 13 років Фото: facebook.com/valeriy.kharchyshyn