Завантажити ще

Тіні з орнаментом та мамині очі: у мережу виклали фрагмент репетиції Kalush Orchestra на "Євробаченні"

Тіні з орнаментом та мамині очі: у мережу виклали фрагмент репетиції Kalush Orchestra на
Фото: eurovision.tv/ ANDRES PUTTING/ EBU

Представники України на "Євробаченні-2022" гурт Kalush Orchestra провів дві репетиції на сцені конкурсу, який цього року пройде у Турині. На офіційному YouTube-каналі "Євробачення" опублікували фрагмент номеру колективу, де можна розглянути постановку та візуальні ефекти. Судячи з уривку, під час виступу Kalush Orchestra ми побачимо тіні з українським національним орнаментом, які повторюватимуть рухи учасників Kalush Orchestra, а на задньому фоні з'являться очі жінки зі сльозами.

За даними телеграм-каналу "Культурна пральня", під час виступу колективу ми також побачимо сонце, а під кінець номера сцену підсвітять у кольори прапора України. Чи буде задіяна у постановці мама лідера гурту Олега Псюка, як це було на Нацвідборі, наразі невідомо.

"На сцені ми побачимо сонце, національні орнаменти, підсвітку в кольорах прапора України, величезні жіночі руки та очі, які тримають «сонце». Нікого не нагадує? (Натяк на номер переможниці нацвідбору Alina Pash. – Авт.) Під час виступу двічі навели камеру на працівників сцени, чого не мають інші. Невже на "Євро" ми також побачимо маму і це оператор репетирував?" - пише джерело.

Перший півфінал "Євробачення-2022" пройде в Італії 10 травня, другий – 12-го, а фінал – 14 – травня. Україна виступить у першому півфіналі під номером 6. Усього 18 травня на сцену Pala Olimpico вийдуть 17 країн-учасниць, з яких до фіналу потраплять лише 10. Транслюватиме конкурс у прямому ефірі традиційно телеканал UΛ: Перший.

Гурт Kalush Orchestra обраний представником України на конкурсі після скандалу у фіналі Нацвідбору. Alina Pash, яка посіла перше місце, зняла свою кандидатуру через липову довідку про в'їзд до Криму з боку України. За даними букмекерів, Kalush Orchestra лідирує у рейтингу з ймовірністю перемоги у 43 відсотки.

Новини по темі: Євробачення