Завантажити ще

Пол Маккартні на концерті в США взяв прапор України і заспівав із віртуальним Джоном Ленноном

Пол Маккартні на концерті в США взяв прапор України і заспівав із віртуальним Джоном Ленноном
Фото: відеоекран \youtube.com \Мішель Старрі

Один із творців The Beatles, британський музикант Пол Маккартні приєднався до численної вже зіркової групи підтримки України. 79-річний артист на концерті 28 квітня у рамках туру США "Got Back" з'явився на сцені з прапором України. Це можна побачити на відео, записаному шанувальниками та опублікованому в Youtube.

До своєї акції на підтримку України Маккартні підключив іншого легендарного "бітла". Для шанувальників гурту цей день стане історичним не лише через появу на сцені прапора України. Маккартні, вийшовши на біс і після цього змінивши український прапор на гітару, виконав композицію I've Got A Feeling з Джоном Ленноном вперше за 53 роки з моменту смерті останнього. Зрозуміло, Джон був віртуальним, але бітломани все одно зайшлися в екстазі.

«Поєднання рок-ідолів The Beatles стало можливим завдяки режисеру Пітеру Джексону, він за допомогою монтажу та комп'ютерних технологій відокремив звук та зображення з архівних відео так, щоб вийшов ефект присутності Джона Леннона. Таким чином, 79-річний Маккартні виступив на одній сцені з колегою по групі, що пішов з життя.

Ідея прийшла Джексону під час зйомок документального фільму «The Beatles: Get Back» (2021) про культовий квартет з Ліверпуля, який сам по собі став новим словом в історії колективу, оскільки при монтажі було використано безліч відеозаписів ліверпульської четвірки, що раніше не публікувалися.