Завантажити ще

Максима Галкіна розжалували з ведучих Першого каналу після критики влади РФ

Максима Галкіна розжалували з ведучих Першого каналу після критики влади РФ
Фото: instagram.com\Максим Галкін.

Російський Перший канал більше не бачить Максима Галкіна провідним шоу "Сьогодні ввечері" після того, як артист опублікував пост із засудженням дій Росії. Про це 28 квітня повідомляє КП.

Зйомки "Сьогодні ввечері" кілька місяців перебували на паузі, тепер програма повертається в ефір, але вже без Галкіна. Максим вів програму останні п'ять років, спочатку у компанії Юлії Меньшової, потім один.

Тепер "ідеологічно нестійкому" шоумену, який поїхав до Ізраїлю, знайшли заміну. Хто саме замінить Галкіна – "Перший канал" тримає в секреті. За інформацією "КП", головними кандидатами на роль нового ведучого є Дмитро Борисов та Дмитро Дібров.

Максим Галкін 24 квітня висловив співчуття рідним загиблих внаслідок обстрілу крилатими ракетами окупантів будинку в Одесі. Російський юрист зізнався, що не розуміє, як одночасно влада Росії може святкувати Великдень і напередодні цього свята послати ракети в Україну. Після цього посту Галкін отримав шквал хейту від "простих росіян" та від топ-пропагандистів РФ, зокрема, Маргарити Симоньян.