Завантажити ще

Оксана Білозір пригрозила судом через пісні Олі Поляковій та Тоні Матвієнко і нарвалася на хейт

Оксана Білозір пригрозила судом через пісні Олі Поляковій та Тоні Матвієнко і нарвалася на хейт
Фото: коллаж "КП в Украине"

Українська співачка Оксана Білозір пригрозила судом Олі Поляковій та Тоні Матвієнко, які, на думку артистки, «нахабно переспівують її пісні». Артистка навела приклад. У пості Instagram від 27 квітня артистка згадала, що Полякова використала мелодію композитора Мирослава Скорика, відому також як її пісня "Свіча" (присвячену Геноциду українців через Голодомор), для своєї нової колискової. У свою чергу Ольга Полежака записала трек "Кленова балада" авторства Анатолія Матвійчука, а Тоня Матвієнко виконала композицію "Коханий", написану для неї екс-чоловіком Ігорем Білозіром.

"Мені, звичайно, приємно, що багатьом із вас подобаються пісні, які я виконую, але щоб уже так нахабно їх переспівувати?! Без огляду на авторське право, інтелектуальні права, прожите мною моє життя у моїх піснях… Невже не вистачає творчої фантазії та свого креативного мислення??? Нагадую, що війна війною, а закони в Україні працюють! Хочете отримувати "листи-щастя"?!" – зауважила зірка.

Білозір додала, що подібні "репліки ніколи не стануть оригіналом" для народу, а також порадила співачкам випускати та виконувати унікальні пісні. Позиція артистки здійняла війну хейту у соцмережах. Користувачі звинуватили зірку у спробі хайпонути на творчості в той час, коли в країні триває війна, а телеведуча Катя Осадча назвала її звинувачення "дикістю".

- Ну що ж за дикість... Можна написати особисто співачкам свої невдоволення, попросити наступного разу запитувати дозвіл на виконання... Але ось так публічно влаштовувати срач? Оксана Білозір, за всієї поваги це недобре під час війни влаштовувати такого роду розбірки. Усі роблять те, що можуть і де можуть. Співають, збирають, допомагають, зараз треба підтримувати кожне починання та ініціативу, а не погрожувати судом. Ми всі були б раді побачити Ваше виконання пісень на благодійних концертах. Відповідаю у публічному полі, бо ви почали це саме так", – зазначила Осадча.

Пізніше сама Полякова заявила, що її трек не має відношення до Оксани Білозір та не порушував жодних авторських прав:

- Притягти мене до суду? На якій підставі? Музика належить Мирославу Скорику, а авторський текст - Олександра Вратарьова. Білозір до моєї пісні не має жодного відношення. Це взагалі якийсь просто тупий піар під час війни! Просто дикість якась! – уточнила виконавиця.

Раніше Оля Полякова звернулася до Кіркорова, обурившись тим, що артист висловив підтримку дружині Медведчука Оксані Марченко, а не українським жінкам, які є його шанувальницями. Співачка заявила, що раніше він був для неї "прикладом особистості, справжньої зірки, яка стоїть над обставинами, владою, багатством", а сьогодні вона "бачить людину, яка підтримує злодія та зрадника".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Bilozir (@oksana_bilozir)