Завантажити ще

NK заспівала з The Black Eyed Peas на Latin American Music Awards, закликавши до миру в Україні

NK заспівала з The Black Eyed Peas на Latin American Music Awards, закликавши до миру в Україні
Фото: Грег Доерті/Getty Images

Співачка NK відкрила церемонію Latin American Music Awards, яка відбулася в ніч із 21 на 22 квітня у Лас-Вегасі. Артистка виступила з номером на підтримку України, виконавши разом із гуртом The Black Eyed Peas та іншими латиноамериканськими зірками хіт Where is the love. Каменських закликала до миру, попросивши американців не допустити, щоби війна в Україні та її жертви стали чимось "звичайним".

- Кожна нація має право жити незалежно. Кожне місто має право на повну безпеку. Всі ми маємо право жити під мирним небом. Ми всі маємо право на щастя і на свободу. І це те, чому, це те, за що Україна бореться зараз. Це те, про що ми просимо вас. Захистити нас, підтримуючи Україну. Прямо зараз, те, що коїться в моїй країні, це не просто страшна війна. Росія чинить геноцид проти українців. І це не повинно лишитися непокараним. Якби ви тільки знали, наскільки гарна моя країна! Які прості, щирі та талановиті люди живуть там. І як вони слухають і люблять вашу латинську музику. Maluma зібрав величезний Палац спорту в Києві. Я мала можливість відкрити його концерт і побачити, як його шанувальники співають разом із ним. Rosalia знімала свій відеокліп у Києві і працювала з українським продакшеном. Bad Bunny... хлопці та дівчата слухають твою музику, коли їдуть в авто. Вони не розуміють жодного слова, але вони почуваються добре в той момент, тому що музика не має кордонів. Те, що вони чують зараз, це грім бомб. Ми не можемо дозволити, щоб міста руйнували і жертви перетворювались просто на статистику. Будь ласка, не дозволимо війні в Україні стати чимось "звичайним". Війна не має місця в звичайному світі. Благаю вас, не забувайте про мою країну, говоріть про неї, підтримуйте її як тільки можете, тому що свобода зараз має інше ім'я. Свобода - це Україна. Слава Україні! - сказала зі сцени артистка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Зірка позувала на червоній доріжці премії у синьому плащі бренду ANNCHOO з написом "Слава Україні! Ukraine is freedom. Freedom is Ukraine".

NK на червоній доріжці премії Latin American Music Awards Фото: Greg Doherty/Getty Images

NK на червоній доріжці премії Latin American Music Awards Фото: Greg Doherty/Getty Images

Раніше виконавиця також виступила у рамках благодійного концерту на підтримку України в Іспанії разом із Джамалою. А у соцмережах закликала росіян зупинити війну та геноцид в Україні.

Новини по темі: премия Настя Каменських