Завантажити ще

Реперша alyona alyona їде до Європи, але обіцяє повернутися: Це було складне для мене рішення

Реперша alyona alyona їде до Європи, але обіцяє повернутися: Це було складне для мене рішення
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Реперша alyona alyona повідомила про від'їзд з України до Європи. Але не назовсім, а тільки на гастролі. Співачка планує дати низку концертів, які так і не відбулися через війну в нашій країні. Про це артистка заявила 18 квітня у Instagram.

-Я їду в Європу. Це було складне для мене рішення. Але останні події дуже підштовхнули.

1. Більше не можу просити допомагати тут людей фінансово. Частіше просять в нас і все менше допомагають нам. А так хочеться закривати всі запити. І рука не піднімається приймати від людей останню копійку на хліб.
2. Більше не можу читати ваші прохання про допомогу і не допомагати, бо просто нічим і ніяк. Всі мої статті доходів закриті. Все, що можна, роздала ще в березні.
3. Більше не можу співчувати загиблим воїнам. Хочу зробити все, щоб запобігти їх гибелі і допомагати з амуніцією. Поховання кума боляче по мені вдарило. Най всі сини повернуться живими!
4. Більше не можу пасувати концерти в Європі, бо "не знаю, як взяти в руки мікрофон".
5. Більше не можу засинати з почуттям, що роблю недостатньо. Я хочу платити податки, хочу донатити, хочу побачити всіх журналістів і сказати їм особисто "дякую за все, але війна ще не закінчилася: нам треба ваша увага і допомога", хочу вийти разом з людьми на площі, хочу побачити дітей з різних міст України і обійняти їх, хочу сказати зі сцени "Україна переможе!".

Я хочу робити більше і тепер буду робити більше. Хто з вас за кордоном - пишіть, де ви є. Якщо я буду в вашому місті - ми обов'язково зустрінемося! – повідомила зірка.

Після вторгнення РФ в Україну співачка разом із іншими артистами боролася з російськими фейками, займалася інформаційною діяльністю. На початку березня реперша приїхала до рідного селища Баришівка під Києвом, де допомагала місцевій аптеці фасувати медикаменти.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Альона (@alyona.alyona.official)