Завантажити ще

Режисер останнього фільму про Джеймса Бонда Фукунага врятував цуценя з-під завалів на Харківщині

Режисер останнього фільму про Джеймса Бонда Фукунага врятував цуценя з-під завалів на Харківщині
Фото: twitter.com/Хосе Андрес

Режисер останнього фільму про Джеймса Бонда Кері Фукунага, який допомагає волонтерським організаціям в Україні, врятував цуценя з-під завалів у Харківській області. Про це у соцмережах повідомив один із учасників організації World Central Kitchen, яка годує переселенців та біженців у різних куточках країни.

"Сьогодні ввечері я хочу поділитися добрими новинами з України. Поки World Central Kitchen доставляла їжу в Дергачі, на північ від Харкова, Кері Фукунага помітив собаку, що застрягла на другому поверсі підірваного будинку. Він зміг витягнути її, і тепер у Кері з'явився новий член сім'ї", – зазначив представник організації у Twitter.

Кінодіяч приїхав до України наприкінці березня. Фукунага близько тижня перебував у Львові, де багато спілкувався з біженцями та волонтерами, роздавав їжу переселенцям, потім відвідав Київ та інші міста.

Кері Фукуназі 44 роки. Він найбільш відомий як режисер та продюсер серіалу "Справжній детектив", "007: Не час помирати", а також як сценарист фільму "Воно".