Завантажити ще

Софія Стужук виправдалася за мовчання про війну: Я за мир, але не за екстремізм і ненависть

Софія Стужук виправдалася за мовчання про війну: Я за мир, але не за екстремізм і ненависть
Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Блогер та багатодітна мама Софія Стужук виправдалася за мовчання у соцмережах про війну в Україні. Колеги закликали її розповідати російським передплатникам про те, що насправді відбувається у країні. Але на думку Софії, у цьому немає потреби, тому що про війну і так кричить увесь світ. Після блогер не згадала, що Росія розв'язала війну, лише написавши, що «десь там» так за нас вирішили. Стужук разом із дітьми зараз перебуває у Ризі (Латвія).

- Я не вибирала мовчання ніколи у житті, і в цій ситуації, і ніколи не виберу.
Особливо коли справа стосується того, що мені важливо. А мені важливе життя. Моя, моїх рідних та близьких. Життя людей, які створюють ту країну, яку я люблю... Я з перших днів відмовилася піддаватися екстремізму і божевільним агресії ненависті, які, звичайно, частково виправдані в такій ситуації. Все, що мені хотілося б, як і кожному з нас - це, щоб це припинилося. Куди кричати? Кому кричати? Куди тікати? Як це зупинити? Мене «пинали», щоб я зверталася до своєї російської аудиторії. А з чим?
Весь світ кричить. Усі країни кричать. Президенти, знаменитості... знає і просить весь світ.
Але все продовжується. Тому що "десь там" так за нас вирішили. Тому що «комусь там» життя людей – розмінні монети для досягнення якихось «глобальних цілей», – написала Стужук.

Блогер додала, що вона любить Україну та сподівається на світ. У сторіз Софія звинувачення в мовчанні назвала наклепом - "говорила, поки що могла" (ймовірно, йдеться про видалення її інстаграм-сторінки - Ред.) і "у телеграм теж досить багато постила". Софія уточнила, що вона "за мир, але не проти людей і не за екстремізм та ненависть".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sofia Stuzhuk (@if_only_by_stuzhuk)

Напередодні ім'я блогера з'явилося у переліку українських та російських артистів, блогерів та політиків, які підтримують війну в Україні або замовчують її. До нього увійшла співачка MARUV, співаки Мот, Діма Білан, Влад Топалов, Регіна Тодоренко, Стас Михайлов, Тіматі, Ольга Бузова. Повний список можна переглянути тут.

Стужук 26 років. Вона одна із найпопулярніших українських блогерів в Інстаграмі. До блокування на аккаунт було Софії підписано 5,5 млн осіб. Її чоловік, блогер Дмитро Стужук, помер від ускладнень, спричинених коронавірусом у жовтні 2020 року. У пари троє дітей - Давіл, Лола та Олівія.

Новини по темі: новини блогерів Блогери