Завантажити ще

Микита Міхалков злякався українських перелітних птахів – носіїв біозброї: "Фашистська спроба знищення слов'янського етносу"

Микита Міхалков злякався українських перелітних птахів – носіїв біозброї:
Фото: скрін відео\youtube.com\вДудь

Російський режисер Микита "Бесогон" Міхалков дуже стурбований біологічною зброєю, яку Україна нібито може закинути до Росії за допомогою перелітних птахів. Слов'янський етнос у небезпеці, вважає кінематографіст. Як рятуватися від бойових граків та солов'їв – незрозуміло, але зрозуміло, що це "фашизм", про це режисер розповів 19 березня в інтерв'ю російському пропагандистському каналу "Зірка".

- Там ще ця біологічна зброя, яку випробовували на добровольцях-українцях, а ще й до того ж птахи, яких цим заражали, і прораховувалася траєкторія їхнього перельоту через Росію - це абсолютно фашистська спроба винищування взагалі слов'янського етносу як такого, - без вогню, намагаючись підібрати слова і виглядати солідно, повідомив Михалков.

Телеграм-канал " Культурна пральня " повідомляє Михалкову, що особисто на його душу в Москву вже вилетіли 300 голубів (це голубина Спарта, братан!), заряджених добірними фекаліями - такими ж добірними, як останні фільми Микити Сергійовича.

Російська пропаганда за кілька днів до вторгнення в Україну почала поширювати фейки про те, що наша країна має плани і можливості створити власну ядерну зброю. Незабаром після нападу тема зброї масового знищення, яка нібито розроблялася в Україні, доповнилася темою хімічної зброї та американських бактеріологічних лабораторій. Тема "біолабораторій США" насправді не нова і мусується роками, але "креативний" хід із перелітними птахами її освіжив.

В ООН на офіційному рівні категорично відкинули російські фейки, які стосуються участі України у розробках біологічної та хімічної зброї. Українська влада та військові також неодноразово повторювали, що жодної зброї масового знищення на території країни не розробляли і не мають.

Микита Міхалков одразу і беззастережно підтримав вторгнення Росії в Україну. Український суд 4 березня дав дозвіл прокурорам на арешт російського режисера, підозрюваного у зазіханні на територіальну цілісність нашої країни