Завантажити ще

Віра Брежнєва, Лобода, Гребенщиков, Меладзе та інші. У Росії почали забороняти виступи артистів, які висловлювалися проти війни

Віра Брежнєва, Лобода, Гребенщиков, Меладзе та інші. У Росії почали забороняти виступи артистів, які висловлювалися проти війни
Фото: instagram.com\ververa

У Росії почалися гоніння на артистів (як українських, так і росіян), які публічно висловилися проти війни в Україні. Про це у своєму телеграм-каналі 14 березня повідомило видання " Агентство ".

Влада забороняє концерти та пісні українських виконавців у Росії. Під роздачу потрапили і російські зірки – противники війни. Учасник одного з московських музичних гуртів та концертний промоутер розповіли «Агентству», що вже зіткнулися із заборонами на виконання пісень та запрошення зірок із певного списку.

Учасник гурту розповідає, що минулими вихідними вони готувалися до виступу в одному зі столичних барів. І перед початком концерту організатори передали їм список музикантів (див. слайд вище), чиї пісні не повинні звучати – Світлани Лободи, Віри Брежнєвої, Монатика, Океана Ельзи та інших. Під заборону потрапили й російські зірки, які висловлювалися проти війни - наприклад, Валерій Меладзе, Максим Галкін та Борис Гребєнщиков.

Крім того, у "чорному списку" з українських артистів - Надя Дорофєєва, Іван Дорн, Потап та Настя, Один у каное, Макс Барських. Дивно, що там поки що немає Андрія Хливнюка та Фагота, які стоять з автоматами на київських блокпостах.

Той самий список бачив і організатор концертних турів зірок - з тією різницею, що йому заборонили запрошувати цих артистів для виступу.

– Сказали, що заходи з ними «вкрай небажані», – розповідає співрозмовник «Агентства».

Промоутер стверджує, що деяких виконавців, яких у "чорному списку" ще немає, змушують дати письмове зобов'язання не висловлюватися про "проведення Збройними силами РФ спеціальної операції в Україні".

За словами організатора, це просять робити під приводом підписання «зобов'язання щодо недопущення порушень законодавства». З вимогою зіткнувся і принаймні один його клієнт - відомий артист, після того, як розпочав свій виступ з антивоєнного призову.