Завантажити ще

Екс-Зіанджа незаконно перейшов кордон України, рятуючись від війни з Росією

Екс-Зіанджа незаконно перейшов кордон України, рятуючись від війни з Росією
Фото: instagram.com/zifaamelu

Українська співачка (екс-Зіанджа, екс- Борис Апрель ) нелегально покинула Україну. 11 березня співачка вийшла на зв'язок і зізналася, що вона вже за межами країни, але повідомити, як переходила кордон і де зараз перебуває, поки що не може.

- Привіт всім. Я жива, в безпеці, яка просто дуже захворіла після перетину кордону альтернативним шляхом... Не можу поділитися деталями та локацією, незабаром зможу розповісти докладніше, що сталося, - написала екс-Зіанджа.

Також Зі Фамелу опублікувала пост, у якому гнівно звернулася до українського уряду:

- Я люблю тебе, Україно. Але твій уряд зло. Відправка 10 бойових машин, щоб упіймати мене, не увінчалася успіхом, тому що ви не зможете мене зламати. Я не злочинниця, я біженка. Їхній план побачити мене у військовій формі, що вбиває росіян, як шоу, провалився! Вони можуть забрати все, що я мав, але ніколи не заберуть мій голос. Те, як вони ставляться до трансгендерних жінок, огидно. Ганьба їм за це і за те, що вони перетворили моє життя на пекло з того часу, як мені виповнилося 17 років, - написала скандальна співачка.

До цього Zi Faamelu 5 березня намагалася залишити Україну законним шляхом, однак їй відмовили через курйозну причину. Оскільки за паспортом співачка, як і раніше, - Борис Апрель, прикордонники не випускали артистку з країни за правилами загальної мобілізації (чоловіки 18-60 років невиїзні). Zi Faamelu поділилася тоді у сторіс, що їй вдалося пройти перший пункт пропуску на кордоні, але далі в ньому впізнали екс-Бориса Апреля і повернули назад через ухвалу про невиїзд чоловіків призовного віку.

Раніше повідомлялося, що незаконно потрапити з України до Молдови в умовах воєнного стану намагалися син та онук Софії Ротару, але прикордонники впіймали їх.