Завантажити ще

Христина Соловій звинуватила російського репера в крадіжці пісні - і інстаграм зніс її пост

Христина Соловій звинуватила російського репера в крадіжці пісні - і інстаграм зніс її пост
Фото: instagram.com/soloviyka

Українська співачка Крістіна Соловей поскаржилася на негарну поведінку російського музиканта, який без попиту використав одну з найвідоміших її пісень "Тримай". Про це артистка написала 19 лютого в Інстаграм, причому двічі: вперше сервіс видалив пост співачки, і їй довелося продублювати його, додавши скрін свого початкового повідомлення.

Соловей незадоволений тим, що російський виконавець вирішив зробити власну версію хіта "Тримай". Репер залишив приспів у виконанні Крістіни, щоправда, змінив голос співачки автотюном. А ось замість куплетів він додав свій реп російською мовою.

- Зіпсував мою пісню, спотворив мій голос і навалює з нею свій російський реп у TikTok та YouTube, - обурилася Соловей.

Фото: instagram.com/soloviyka

Фото: instagram.com/soloviyka

Останньою краплею стало те, що зараз репер "задньою кількістю" намагається отримати від Христини права на пісню.

- Тепер тероризує моїх юристів, команду та команди інших артистів, щоб очистити права. Просто вкрав, привласнив моє без дозволу і тепер я маю "поділитися" офіційно? – обурена Христина.

Вона попросила передплатників не розповсюджувати мікс злодія і по можливості блокувати його.

Соловей не назвала імені репера, який без дозволу використав її композицію. Ймовірно, йдеться про російського виконавця на ім'я Паша Ізотов. Саме він нещодавно випустив трек "Ніжно" - кавер на хіт Крістіни "Тримай". Його версія пісні швидко стала популярною у Мережі.