Завантажити ще

Катерина Варнава та Олександра Бортич поцілувалися на прем'єрі комедії "Орел і Решка. Кіно"

Катерина Варнава та Олександра Бортич поцілувалися на прем'єрі комедії
Фото: Кінопоіск

У кінотеатрі "Москва" пройшов закритий показ комедії "Орел і Решка. Кіно", знятої за мотивами популярного тревел-шоу. Представити картину публіці разом із режисером Вазгеном Каграманяном та співпродюсером Нателлою Крапівіною прийшов увесь зірковий каст: Катерина Варнава, Олександр Гудков, Олександра Бортич, Олександр Молочников та Кирило Каганович.

- Це моя перша офіційна прем'єра - дуже хвилююче і шалено трепетно! Я не очікувала, що мені так сподобається зніматись у кіно. Це була неймовірна знімальна команда! – поділилася Варнава.

Цікаво, що під час прем'єри Катерина перед камерами поцілувалася з російською актрисою Олександрою Бортич ("Я худну", "Коханки", "Холоп").

За сюжетом фільму "Орел і Решка. Кіно" однойменне тревел-шоу перебуває на межі закриття через низькі рейтинги. Щоб повернути популярність проекту, знімальна команда вирушає до Абд-Ель-Акрі - ще недавно закритої для туристів країни, куди запросив молодий король на своє весілля. Проте тепер героям доведеться не лише зняти ексклюзивний матеріал, але й повернутись додому живими.

У комедії Катерина Варнава зіграла продюсера проекту Валерію Рєпіну, Олександр Гудков – режисера проекту, а Олександра Бортич та Олександр Молочников – ведучих "Орла та Решки". Прем'єра фільму відбудеться 14 лютого на відеосервісі "Кінопошук".

Фото: Кінопошук

Фото: Кінопошук