Завантажити ще

Red Hot Chili Peppers випустили першу пісню за шість років

Red Hot Chili Peppers випустили першу пісню за шість років
Фото: instagram.com/chilipeppers

Знаменитий американський фанк-рок-гурт Red Hot Chili Peppers випустив першу за шість років пісню та кліп на неї, а також анонсував вихід нового альбому. Сингл під назвою Black Summer 4 лютого був опублікований на Youtube-каналі гурту.

Музиканти не прислухалися до висловленого кілька років тому прохання Семена Слєпакова і не написали пісню про в'язницю. Проте нотка похмурого, декадансу та депресії, а також трішки перевантажених гітар, у "Чорному літі" присутні.

Новий трек записаний разом із колишнім гітаристом гурту Джоном Фрушанте, співавтором найвідоміших хітів гурту. Він знову приєднався до групи у грудні 2019 року, змінивши Джоша Клінгхоффера, який у свою чергу у 2009 році змінив у ній Фрушанте. Склад Ентоні Кідіс – Флі – Чед Сміт – Джон Фрушанте вважається в історії “перців” “золотим”.

Ймовірно, обкладинка першого за шість років альбому

Ймовірно, обкладинка першого за шість років альбому

З виходом синглу гурт анонсував і прем'єру нового альбому. Він називається Unlimited Love і повинен вийти менш ніж за два місяці, 1 квітня. Останній альбом Red Hot Chili Peppers – The Getaway вийшов у 2016 році.

Раніше повідомлялося, що в листопаді 2021 року шведський поп-гурт ABBA презентував альбом Voyage, який став його першим релізом за 40 років.

Також ми писали про те, що у 2020 році першу за 8 років нову пісню випустив нобелівський лауреат Боб Ділан. А 2019-го вийшов посмертний альбом Леонарда Коена з новими (!) піснями.