Завантажити ще

Член правління "Суспільного" Ярослав Лодигін судитиме Нацвідбір "Євробачення-2022"

Член правління
Фото: instagram.com/lodygin

Названо ім'я другого члена журі фіналу українського Нацвідбору "Євробачення-2022". Ним став режисер та член правління "Суспільного"   Ярослав Лодигін. Про це повідомляє прес-служба національного мовника "Суспiльне".

– Відчуваю велику відповідальність, але водночас радість, що маю можливість долучитися до нашої спільної мети – у наші тривожні часи створити велике музичне свято для всієї країни увечері 12 лютого, – поділився Лодигін.

Ярославу Лодигіну 34 роки. Він режисер, сценарист та засновник радіо "Аристократи". Серед його робіт – фільм "Дике поле". У 2019 році   став членом Європейської кіноакадемії. З серпня 2019 року – член правління Громадського мовника.

Раніше "Суспільне" оголосило ім'я першого члена журі Нацвідбору Євробачення – нею стала Тіна Кароль, яка у 2006 році представляла Україну на конкурсі.

Фінал Нацвідбору відбудеться 12 лютого. Вперше за останні роки у Національному відборі не буде півфіналів. Вестиме Нацвідбір Маша Єфросиніна, а спілкуватися з артистами за лаштунками - Тимур Мірошниченко.

Фіналісти Нацвідбору на "Євробачення-2022"

Alina Pash, "Тіні забутих предків"

Wellboy, "Nozzy Bossy"

Cloudless, "All be Alright"

Barleben, "Hear My Words"

Michael Soul, "Demons"

Kalush Orchestra, "Стефанія"

Our Atlantic, "Моє кохання"

ROXOLANA, "Girls"

Новини по темі: Євробачення суспільности