Завантажити ще

Британців захопили трюки Кейт Міддлтон під час гри у регбі

Британців захопили трюки Кейт Міддлтон під час гри у регбі
Фото: REUTERS/Том Ніколсон.

Дружина британського принца Вільяма Кейт Міддлтон вийшла на поле для регбі. 40-річна Кембриджська герцогиня взяла на себе обов'язки принца Гаррі, який був королівським покровителем Футбольної ліги регбі та Союзу регбі Англії.

На честь нової ролі Кейт знялася у відео, де пасує м'яч кільком гравцям у регбі, серед яких юна дівчина, дорослі спортсмени та людина з двосторонньою ампутацією. В один з моментів ролика Кейт із посмішкою крутила м'ячик на пальці.

- Я так рада стати Опікуном Футбольної Ліги регбі та Футбольної спілки регбі – двох фантастичних організацій, які прагнуть використати можливості спорту для об'єднання спільнот та сприяння процвітанню окремих людей. Я з нетерпінням чекаю на можливість попрацювати з ними і підтримати Англію в цей рік, багатий на події в цьому виді спорту! - Повідомила Кейт в Інстаграмі герцогів Кембриджських.

На стадіоні Твікенхем у Лондоні герцогиня попрактикувалася у деяких вправах. Герцогиню навіть підняли у повітря, щоб вона зловила м'яч. Інші гравці підтримали Кейт Міддлтон оплесками.

Принц Гаррі перестав займати цю посаду, оскільки офіційно відмовився від своїх королівських обов'язків та заступництва у 2021 році. Герцог Сассекський пішов з посади старшого члена королівської сім'ї. Гаррі залишається приватним заступником деяких організацій, які він підтримував, коли вів спосіб життя принца. Серед них Invictus Games (Ігри непокорених), які він допоміг розпочати.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)