Завантажити ще

Вупі Голдберг тимчасово відсторонили від ток-шоу The View через коментарі про Голокост

Вупі Голдберг тимчасово відсторонили від ток-шоу The View через коментарі про Голокост
Фото: Фото: U.S. Navy photo by Mass Communication Specialist 3rd Class Ash Severe / The Late Show with Stephen Colbert.

Американська актриса та телеведуча Вупі Голдберг відсторонена від участі у ток-шоу The View на два тижні. Причина – її висловлювання про Голокост. Про це з посиланням на президента американського телеканалу ABC Кім Годвін повідомляє ET.

- Рішення набуває чинності негайно, я усуваю Вупі Голдберг на два тижні за її неправильні та образливі коментарі. Хоча Вупі вибачилася, я попросила її подумати і дізнатися про вплив її коментарів, - сказала Кім Годвін. - Організація ABC News солідарна з нашими єврейськими колегами, друзями, сім'ями та громадами.

У листі для співробітників ABC, який опинився у розпорядженні ET, Годвін зазначила, що "ці рішення ніколи не бувають легкими, але вони необхідні".

- Буквально минулого тижня я зазначила, що корпоративна культура ABC News – цілеспрямована, добра, інклюзивна, поважна та прозора. Коментарі Вупі не відповідають цим поглядам, - написала Годвін. - Було важливо, що Вупі мала можливість виступити сьогодні зі своїми коментарями на шоу, що вона і зробила, і провести повчальну бесіду з Джонатаном Грінблаттом з Антидифамаційної ліги.

В іншій частині листа Годвін зазначила, що "слова мають значення, і ми маємо усвідомлювати вплив наших слів".

Історія питання

31 лютого в рамках ток-шоу The View обговорили графічний роман про Голокост Maus, який удостоєний Пулітцерівської премії. Його заборонила використовувати у навчанні шкільна рада в Теннессі, причина – нагота, ненормативна лексика та суїцид.

- Мене дивує, що вас збентежило саме те, що в книзі є нагота. Насамперед цей твір про Голокост, про вбивство шести мільйонів людей, це не збентежило вас? – заявила Голдберг під час ток-шоу. – Давайте на чистоту. Голокост не стосується расових питань. Ні, це не про расу.

Її співведуча Джой Бехар у відповідь заявила, що нацисти "вважали євреїв іншою расою".

Користувачі соцмереж розкритикували Голдберг за її висловлювання. Після цього вона вибачилася у твіттері.

- У сьогоднішній програмі я сказала, що Голокост не про расу, а про нелюдське ставлення одних людей до інших. Я мала сказати, що це і про те, і про інше. Євреї у всьому світі завжди користувалися моєю підтримкою, і вона ніколи не зникне. Я хочу вибачитися за біль, який завдали мої слова, - написала Вупі.

1 лютого Голдберг з'явилася в ефірі The View і заявила, що "обмовилася".

- Учора на нашому шоу я обмовилася. Я вже зробила твіт про це минулої ночі, але хочу, щоб ви почули це від мене безпосередньо. Я сказала щось, відчуваю відповідальність за це і не можу залишити це поза увагою, тому що мої слова засмутили багатьох людей. Це ніколи не входило до моїх намірів. Тепер я розумію, чому [мої слова отримали таку реакцію], і за це я глибоко вдячна, тому що інформація, яку я отримала, була справді корисною і допомогла мені зрозуміти деякі відмінності, - заявила Вупі.

Потім телеведуча спростувала свою скандальну заяву, що "Холокост – це не про расу, а про нелюдське ставлення одних людей до інших".

- [Холокост] справді стосується раси, - продовжила Голдберг, - тому що Гітлер та нацисти вважали євреїв нижчою расою. Тепер слова мають значення, і мої слова не є винятком. Я жалкую за свої коментарі, і визнаю помилку. Я також підтримую єврейський народ, як вони і ви всі знаєте, тому що я завжди це робила, - підсумувала знаменитість.

Новини по темі: холокост Телешоу скандал