28501
0
3 березня
Завантажити ще

Лев Лещенко відзначив 80-річчя концертом у день народження. Як привітали ювіляра Миколаїв, Корольова, Винокур та Катя Лель

Лев Лещенко відзначив 80-річчя концертом у день народження. Як привітали ювіляра Миколаїв, Корольова, Винокур та Катя Лель

Легенда радянської естради співак Лев Лещенко, рік тому зібравши друзів на галасливе 79-річчя, просив гостей не забути про те, що 2022-го у нього ювілей, і бути готовими до свята. Рік минув – і свято настав, Лев Валеріанович дотримав слова. 1 лютого, як належить великому артисту, Лещенко у 80-й день народження вийшов на сцену і більшість своїх друзів покликав. І це незважаючи на поважний вік, ускладнення після ковіда та перенесену прямо напередодні ювілею застуду.

- Іноді дихання не вистачає. Загострилися серцеві проблеми ( Лещенко після коронавірусу переніс чотири серцеві напади ). Але набагато сильніше ковид ударив у творче життя. Думаю, ми зберемо 3/4 зали для глядачів на моєму ювілейному концерті. Це непогано для сьогодні, - ділився співак планами з КП.

Піднімати глядачам настрій ювіляр покликав 35 артистів, хор, балет та пообіцяв, що випадкових людей не буде.

- Тільки ті, з ким я спілкуюсь у житті. Працюємо у жанрі веселого поздоровлення, типу капусника. Дуже важко було всіх зібрати. Яке звести в одному номері співачок Жасмін, Зару та Алсу. Або Стаса Михайлова, Сосо Павліашвілі та Валерія Меладзе. Олександра Буйнова, Олексія Глизіна та Олександра Маршала. Наташу Корольову, Олену Воробей та Олену Свиридову – ці дівчата співатимуть мою пісню «Любов, комсомол та весна», – розповів іменинник.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наташа Корольова (@koroleva__star)

Багато зірок привітали Льва Валеріановича ще до концерту і бенкету - в соцмережах.

Будь здоровий, справді народний артист, ми любимо тебе, і довгого, плідного життя тобі на сцені! – побажав Олександр Буйнов.

Дорогий мій друже Лев! З ювілеєм тебе! Живи довго, радуй глядачів своєю творчістю! І пам'ятай, ми всі хочемо вітати тебе на 120-річчя! Здоров'я тобі, легендо! Із Любов'ю, від усієї моєї родини, – присвятив другу привітання Володимир Винокур.

Неповторний, неймовірно талановитий, абсолютно унікальний артист та людина-епоха, ім'я якої золотими літерами вже вписано в історію вітчизняної музики. З ювілеєм! Міцного здоров'я, щастя та радості, любові та благополуччя! Дорогий Лев Валер'янович, всіх благ, ціную нашу дружбу! Багато літа, - був велемовний Микола Басков.

Сьогодні ювілей у найкращого для мене в моєму житті і в усьому світі Вчителя, наставника, Артиста та Людини! Прекрасного Лева Валер'яновича Лещенка! Вітаю від щирого серця і бажаю натхнення, міцного здоров'я, душевного тепла та спокою! Завжди з любов'ю та вдячністю пам'ятаю вашу турботу про мене та доброту, вкладений професіоналізм та любов! Велике щастя бути вашою ученицею! Обіймаю всім серцем, - несподівано виявилася прихильницею Лещенка Катя Лель.

Великий ювілей Великого Артиста! Лев Лещенко! 80! З яких ми знайомі понад сорок! Є що згадати! Бажаю якомога довше зберігати чудову фізичну та творчу форму, щастя та здоров'я вам з Ірочкою, великого народного кохання та затребуваності! - побажав Ігор Ніколаєв.

Найпроникливішу привітання присвятила Леві Валеріановичу дружина Ірина.

Сьогодні народилася людина, яка стала для мене найріднішою та найближчою, мій чоловік Лев Лещенко. Що таке любов? Може час, проведений разом, може вчинки звичайні і невигадливі, які робиш не замислюючись, щоб підтримати коханого. А може це – емоції, які перехоплюють груди, наповнюють легені повітрям, скочуються сльозинками з очей.

Або почуття - наповненість життям і радістю від передчуттів нового, коли хочеться мріяти і будувати плани, як повітря, що пахне весною, коли світ наповнюється запахами і все з'єднується воєдино, серце і душа, - написала дружина артиста в його блозі

.