Завантажити ще

Зірка "Гри престолів" Дінклейдж розкритикував нову екранізацію "Білосніжки та семи гномів" через образи карликів

Зірка
Фото: instagram.com/peterdinklage

Американський актор та зірка "Ігри престолів" Пітер Дінклейдж розкритикував кіностудію Disney за роботу над новим рімейком"Білосніжки та семи гномів". Знаменитість назвав сюжет фільму "старомодною історією" та зазначив, що був здивований, коли дізнався, що Білосніжку зіграє латиноамериканська актриса. Про це пише Deadline.

- Я був трохи спантеличений, коли вони так пишалися тим, що обрали латиноамериканську акторку на роль Білосніжки. Але ви все ще розповідаєте історію про Білосніжку та сім карликів. Зробіть крок назад та подивіться на те, що ви робите. Я не бачу в цьому сенсу. Ви прогресивні в одних питаннях, але все ще створюєте цю відсталу історію про сімох карликів, які разом живуть у печері. Навіщо ви це робите? – сказав актор.

Дінклейдж також натякнув, що за свою кар'єру намагався зруйнувати стереотипи про карликів (зріст актора - 1,35 см. – Прим. ред.), проте це не допомогло.

- Я нічого так і не зробив? Мабуть, я не досить голосно говорю, - додав він.

Кіностудія Disney відповіла на критику актора. У компанії заявили, що "консультувалися із членами спільноти карликів, щоб уникнути вкорінення стереотипів з оригінального анімаційного фільму".

"Ми з нетерпінням чекаємо на можливість поділитися з вами більшою інформацією про фільм, коли він буде запущений у виробництво після тривалого періоду підготовки", - йдеться в заяві.

У 2021 році стало відомо, що кіностудія Disney займається виробництвом рімейку "Білосніжки та семи гномів". Зйомки мають розпочатися у 2022 році. Роль Білосніжки у картині зіграє Рейчел Зеглер ("Вестсайдська історія", "Шазам! Лють богів"), а Злої Королеви - "Диво-жінка" Галь Гадот. Режисером фільму виступить Марк Уебб, відомий за роботами "500 днів літа" та франшизою про "Нову Людину-павука". Продюсер кінострічки стане Марк Платт, який працював над "Блондинкою у законі", "Ла-Ла Лендом", "Круеллою".

Новини по темі: Кіно Знаменитості