Завантажити ще

Лідія Федосєєва-Шукшина захворіла на коронавірус і залишила будинок для людей похилого віку

Лідія Федосєєва-Шукшина захворіла на коронавірус і залишила будинок для людей похилого віку
Фото: Борис Кудрявов.

Радянська та російська актриса Лідія Федосєєва-Шукшина після того, як її помістили в будинок для людей похилого віку, захворіла на коронавірус. Як виявилося, непрямою причиною появи артистки у геріатричному пансіонаті також став COVID-19. Про це пише " Співрозмовник ".

Виявилося, донька актриси Ольга заразилася коронавірусом. Коли лікарі поставили їй діагноз, постало питання про те, щоб ізолювати від неї літню матір. Так і виник варіант із будинком для людей похилого віку. Але коли Федосєєва-Шукшина оселилася в пансіонаті, з'ясувалося, що вона заразилася коронавірусом. За правилами закладу жити в ньому хворим на ковід не можна, так що акторка змушена була повернутися додому. Зараз вони вдвох із донькою Ольгою перебувають на ізоляції. За словами актриси, почувається вона задовільно. Їжу матір та дочка замовляють через службу доставки.

- Стан у мене зараз цілком нормальний, правда, дихання жорстке, але в легенях хрипів немає. Сатурація хороша – 98, у Олі – 97. Сидимо ось тепер із Ольгою удвох на карантині. Їжу нам приносить доставка. Внучка Аня мені дзвонила, після карантину приїде до нас у гості. Донька Маша теж дзвонила, вона хвилюється, пропонує свою допомогу, – розповіла Лідія Миколаївна «Собеседнику».

Федосєєва-Шукшина поділилася планами на майбутнє. За словами актриси, вона обов'язково повернеться до пансіонату підлікуватися. Але жити там до кінця своїх днів артистка не збирається.

Раніше повідомлялося, що у вересні минулого року Лідія Федосєєва-Шукшина офіційно розлучилася зі своїм п'ятим чоловіком – шоуменом Барі Алібасовим.