Завантажити ще

Переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин розповів, чому його дружина потрапила до лікарні

Переможець
Фото: instagram.com/sasanchyn_official

Переможець 10 сезону проекту "Голос країни" 19-річний Роман Сасанчин розповів, що його дружина Іванна потрапила до лікарні через проблеми із грудним вигодовуванням новонародженої доньки Елізабет. Про це артист заявив у інтерв'ю "ТСН".

- Є така проблема, коли дитина не хоче годуватись грудним молоком. Коли цей процес у природі, коли дитина годується, то все це нормально. Але коли молоко мами застоюється, то розпочинаються дуже великі проблеми. І ось саме у неї така причина. Вона їздила до лікарні, мала високу температуру кілька днів. Ми не могли її збити. Ми викликали швидку. Зараз робимо все, щоб у неї не застоювалося молоко. І тоді все буде гаразд, - поділився співак.

За словами виконавця, зараз Іванні дуже важко, і він завжди намагається їй допомагати, однак бути молодим батьком для нього складно.

- Тому що мало досвіду, але з дружиною поступово даємо собі раду. Батьки допомагають, інтернет допомагає. Я тільки радий, бо ще більше є заради кого жити, а також заради кого рухатися вперед, - додав Роман.

18 січня Іванна розповіла, що хворіє вже кілька днів – у неї висока температура, розбухлі та болять груди. Ніякі ліки їй не допомагають, зціджування та масаж біль у грудях не знімають. Пізніше Іванну госпіталізували та поклали під крапельницю. За словами дівчини, лікарям вдалося стабілізувати її стан та "збити" температуру до 36,6.

Роману Сасанчину 19 років. У 2015 році переміг у проекті "Голос. Діти", а у 2020 став переможцем "Голосу країни". У 2021 році одружився зі своєю дівчиною 23-річною Іванною. 30 грудня у пари народилася дочка Елізабет.

Новини по темі: Голос країни