Завантажити ще

Ольга Бузова відзначила день народження дитячими фото піснею у стилі реп: Зірка народилася!

Ольга Бузова відзначила день народження дитячими фото піснею у стилі реп: Зірка народилася!
Фото: instagram.com\buzova86

Російський блогер, актриса та співачка Ольга Бузова 20 січня відзначила своє 36-річчя. Готуючись до поздоровлень, зірка в соцмережах була лаконічною, не відбираючи слів у своїх шанувальників.

- Зірка народилася. Мамо, тату, дякую за життя. Спасибі всім за поздоровлення. Я все бачу і ціную, відповім усім завтра, – написала іменинниця.

Разом з тим Бузова опублікувала стару чорно-білу фотографію, якій явно більше 35 років, де майбутня зірка відпочиває на руках у мами.

- І, насамкінець, хочу побажати собі Оля, бережи себе будь ласка. З Днем народження мене! Я люблю тебе життя! – додала Ольга.

Крім того, на честь свого особистого свята екс-ведуча «Дома-2» вирішила випустити нову пісню (такий подарунок собі вона робить уже не вперше). Але цього року – у незвичайному для себе форматі. У треку «Не буди в мені звіра» Ольга зачитала реп.

- Я твоя королева, тебе до інших не тягне, адже розполосу твою спину гострими кігтями. Я вбираю твоє тіло до кістки. Так, кіть, краще до інших жінок у гості не ходи, - показує свій флоу Бузова.

Не всі шанувальники співачки оцінили нову роботу. Звичайно ж, фанатська база, вони ж "мої люди", витрачають компліменти, однак, на думку деяких передплатників, голос Бузової дуже оброблений. «Одна краща за іншу. Перші пісні ще нормальні були, решта ну так собі»; "Не пиши тексти під градусом"; "Так собі, на любителя", - пишуть у коментарях.

Ірина Бузова, мама Олі, на честь дня народження доньки дала інтерв'ю КП, в якому показала набагато більше фотографій із сімейного архіву. Водночас Ірина розповіла, що Бузова досі зберігає подарованого у дитинстві м'якого жабеня.

- Носила і на всі іспити у школі та університеті, і навіть на «Дом-2». Насправді вона така вдячна людина, що рада всьому, що їй дарують. Навіть від дрібнички може розплакатися від подяки! Вона ось у дитинстві захопилася зачісками, шиттям. Ми дарували їй волосіні з блискітками, так там було стільки захоплення! Вона подарунки ніколи не викидає. Єдине, я вже сама дарую її іграшки з «Дома-2», поділилася Ірина.

Мама розповіла, що останні шість років кожен дарує доньці срібні предмети - хоче, щоб потім, коли їй буде років 80, у Ольги була ціла колекція столового срібла.

Фото
Фото
20 Сiчня20:00