Завантажити ще

Дружина Романа Сасанчина, яка нещодавно стала мамою, збирається до лікарні: Температура 39-40 градусів і не збивається

Дружина Романа Сасанчина, яка нещодавно стала мамою, збирається до лікарні: Температура 39-40 градусів і не збивається
Фото: instagram.com/annavi_i

Дружина переможця «Голосу країни» Романа Сасанчина Іванна хворіє вже певний час. У молодої мами кілька днів поспіль тримається висока температура – вище 39 градусів: набрякли і болять груди. Жодні ліки не допомагають, зціджування та масаж біль у грудях не знімають. Про це Іванна розповіла у сторіс свого Інстаграму.

"Температура 39. Мала не хоче злазити з рук. Через це не можу зцідити себе, а мій улюблений чоловік ніяк не може додому приїхати. З ним посварилися. Бачити не хочу", — емоційно написала Іванна.

Пізніше вона додала, що дуже погано почувається і що викликала швидку. Медики зробили їй укол і порадили лягти до стаціонару.

"Що ж. Скоріш за все, лягатиму в лікарню. Температура тримається на рівні 39-40, і я не знаю, що буде. Лікарка моя сказала, що, швидше за все, покладуть (до лікарні. – Прим. ред.), - сказала Іванна.

Іванні 23 роки. Одружена з 19-річним Романом Сасанчиним, який навесні 2020 року став переможцем шоу "Голос країни". 30 грудня у пари народилася дочка Елізабет. У пари були партнерські пологи.

Новини по темі: Голос країни