Завантажити ще

Ведучий Пірс Морган розкритикував поведінку принца Гаррі і назвав його "безсоромним лицеміром"

Ведучий Пірс Морган розкритикував поведінку принца Гаррі і назвав його
Фото: instagram.com/piersmorgan

Телеведучий Пірс Морган розкритикував принца Гаррі через його рішення подати до суду на уряд Великої Британії, який відмовив надати поліцейську охорону. Морган назвав Гаррі "безсоромним лицеміром, який ускладнює життя своїй бабусі". Про це пише The Sun.

- Якщо він виконає свою загрозу, це буде перший раз, коли хтось із членів королівської сім'ї подасть до суду на уряд Її Величності, і, звичайно ж, викличе у королеви ще один величезний головний біль у самий невідповідний момент, - сказав він.

Ведучий впевнений, що всі заяви принца з цього приводу - "купа нещирої, корисливої та елітарної нісенітниці", а він разом із дружиною "зацікавлені тільки в одному: якнайшвидше заробити якомога більше грошей, безжально використовуючи свій королівський статус".

- Ця остання судова суперечка чудово ілюструє бажання Сассексів отримати свій королівський пиріг і з'їсти його. Вони не хочуть виконувати будь-яку реальну роботу для королівської сім'ї після того, як посварилися з більшістю через їхні постійні публічні нападки. Вони також не хочуть жити у Британії, місці, яке удостоїло їх королівських титулів. Зрештою, навіщо ходити на громадські ярмарки у Східному Лондоні чи нові лікарні в дощовому Манчестері, коли можна пити сонячні коктейлі з Опрою в Санта-Барбарі? - зазначає Морган.

Він також вважає, що Гаррі і Меган хочуть зберегти "все хороше" від королівського статусу, в тому числі користуватися охороною, однак вони не мають на це жодного права, на відміну від інших членів королівської сім'ї, які виконують свій обов'язок перед людьми.

Морган не вперше критикує сім'ю герцогів Сассекських. У 2021 році під час шоу Good Morning Britain він розкритикував їхнє інтерв'ю Опрі Вінфрі. Він назвав саму бесіду "ганебною та цинічною пропагандою", мета якої - "завдати шкоди королеві". Саму Меган телеведучий назвав "принцесою Піноккіо", натякаючи на те, що вона бреше. Після цих висловлювань Морган звільнився.

Новини по темі: Принц Гаррі Меган Маркл