Завантажити ще

Російський режисер Іванова звинуватила екс-солістку Artik&Asti Ганну Дзюбу у плагіаті

Російський режисер Іванова звинуватила екс-солістку Artik&Asti Ганну Дзюбу у плагіаті
Фото: instagram.com/astiselfmade

Російський режисер та кліпмейкер Юлія Іванова звинуватила екс-солістку Artik&Asti Ганну Дзюбу у плагіаті. Про це повідомляє "СтарХіт".

За словами Юлії, перша сольна робота виконавиці "Фенікс" має схожість із кліпом на пісню " Не смей" гурту BP Broth, який режисер зняла два роки тому.

- Мені випадково прислали кліп із фразою: "Подивися, це ж один до одного те, що ти знімала". Реакція - здивування та подив. Режисера її кліпу не знаю і ніколи про нього не чула, - сказала Іванова.

Вона вважає, що творці кліпу "Фенікс" просто вкрали її ідею, у відео показані однакові локації та ракурси. Однак чи буде Юлія подавати до суду, поки що невідомо, оскільки права на оригінальний кліп "Не смей" належать THT MUSIC. Сама Ганна поки що жодним чином не прокоментувала цю ситуацію.

Кліп на пісню "Фенікс" вийшов 14 січня. Це стало першою сольною роботою Дзюби після виходу з гурту Artik&Asti. У кліпі виконавиця сидить у театрі та спостерігає за танцем балетної пари, після чого сама починає співати на сцені. За словами виконавиці, в цю роботу було вкладено багато віри, таланту та любові всіх людей, які працювали з нею. "У ньому стільки почуттів та переживань, що краще подивитися, ніж описати словами", - зазначила зірка.

31-річна Ганна Дзюба – екс-солістка дуету Artik & Asti, який сформувався у Києві у 2012 році. Artik (Артем Умріхін) народився у Запоріжжі, а Asti (Аня Дзюба) – у Черкасах. Найвідоміші пісні: "Сумний денс", "Дівчинка, танцюй", "Під гіпнозом", "Все повз", "Істерічка".

Після виходу з групи розпочала сольну кар'єру під псевдонімом ANNA ASTI, співачка підписала контракт із музичним лейблом Universal Music Group. Ганна одружена з 40-річним московським бізнесменом Станіславом Юркіним. Пара розписалася у 2020 році.

Новини по темі: Видеоклип Знаменитості