28501
0
26 лютого
Завантажити ще

ЗМІ: Сергій Шнуров вчетверте стане батьком

ЗМІ: Сергій Шнуров вчетверте стане батьком
Фото: Михайло Фролов.

Російський музикант і продюсер Сергій Шнуров знову чекає поповнення в сімействі. Лідер гурту «Ленінград» стане батьком вчетверте. Про це 14 січня повідомляє КП.

48-річного Шнурова та його 31-річну дружину Ольгу Абрамову помітили на престижному гірськолижному курорті у Європі. Новорічні канікули пара проводить у Швейцарії у Санкт-Моріці. Судячи з фігури, яка змінилася, Ольга знову чекає на малюка. За словами очевидців, зараз вона приблизно на п'ятому місяці, тобто молода мама завагітніла приблизно через пару місяців після народження першого малюка.

У червні 2021 року Абрамова народила первістка. Для неї ця дитина стане другою, а для Шнурова - вже четвертою. У музиканта є 29-річна дочка Серафима від Марії Ісмагілової та 22-річний син Аполлон від другої дружини Світлани Костіциної.

З 2010 до 2018 року музикант був одружений з Матильдою Шнуровою. Олена Мозгова (справжнє ім'я Матильди) повністю змінила музиканта: змусила його кинути пити, поміняла гардероб і перетворила на одного з найстильніших чоловіків російського шоу-бізнесу. Шнуров захопився спортом і почав вести здоровий спосіб життя. Дітей у пари не було.

Жодних подробиць про спільне життя Шнура з четвертою дружиною в пресі та соцмережах не з'являється.  Одружившись з дочкою мільйонера Валерія Абрамова, в минулому бешкетник і тусовщик став розсудливим і остаточно "закрився від публіки". Відомо, що Ольга родом з Єкатеринбурга, із заможної сім'ї - її батько обіймав посаду голови служби безпеки великої металургійної компанії, а потім був переведений до Москви. Ольга з дитинства росла у достатку. Дівчинка займалася танцями та верховою їздою, вивчала мови, грала у великий теніс та вчилася кататися на гірських лижах. Дівчина завжди цікавилася мистецтвом та пробувала писати вірші. Коли Шнуров вперше вийшов із майбутньою дружиною у світ, він представив її як «поетесу Варвару».