Завантажити ще

Найочікуваніші телесеріали 2022 року: сьомий сезон «Пса», нова «Кріпосна» та «Моя улюблена Страшко», а також – «Скажені сусіди»

Найочікуваніші телесеріали 2022 року: сьомий сезон «Пса», нова «Кріпосна» та «Моя улюблена Страшко», а також – «Скажені сусіди»
Фото: ICTV

Вже з січня 2022 року наші телеканали порадують своїх глядачів новими серіалами - будуть як продовження популярних історій, так і прем'єри.

Наприклад, події у четвертому сезоні « Кріпосної » розгорнуться через 23 роки, родина Середюків зі «Скаженого весілля» перекочує до серіалу «Скажені сусіди», Войтенко та Безрук повернуться до «Будиночка на щастя», Дмитро Суржиков отримає нового напарника у другому сезоні "Коп з минулого», а «Доктор Надія» стане продовженням «Жіночого лікаря-5». І це ще далеко не все, що можна вносити до свого графіку перегляду. Ми зібрали найочікуваніші серіали 2022 року.

«Кріпосна»: без Жадана, але – з Яблоневським

Події в четвертому сезоні «Кріпосної» будуть розвиватися 23 роки по тому, а центральними персонажами стануть діти улюблених героїв. Як розповіла в інтерв'ю «КП в Україні» креативний продюсер та сценарист «Кріпосної» Тала Пристаєцька, однією з найскладніших героїнь четвертого сезону стане Зоряна, дочка Назара та Орисі, яку грає актриса Анастасія Нестеренко.

«Актриса, яка у свої дуже юні роки примудрилася показати всі відтінки двох найскладніших сцен у самопробі, знятій на телефон, підкорила і мене, і режисера Льошу Єсакова, – каже Тала Пристаєцька. - Ми переживали, як пройде твердження, роль все ж таки центральна, і що скаже канал, але ні в кого не виникло жодного відчуття, що це неправильний вибір. У всіх був один і той же вердикт: «Нестеренко – відкриття та майбутня зірка». За енергетикою вона десь схожа на Лідію Шефер, це суперечливий персонаж, але це зовсім різні героїні із різними історіями».

Побачимо ми у кадрі і наших улюбленців, щоправда, не всіх. Так, Максима Радугіна, який зіграв Андрія Жадана, незважаючи на хештеги #вернітежадана чи #жаданвоскресні, у четвертому сезоні вже точно не буде. Закінчено історію та героїні Ганни Сагайдачної, яка зіграла Наталі Дорошенко, а згодом – сестру Григорію.

- Наша історія зробить коло і повернеться до Червінки. Після публікації тизера писали: "Невже доля знову зіткне нащадків Косачів та Каті"! Так, так і буде, – розповідає нам Прістаєцька. - І це теж буде непроста історія, їм доведеться забагато зрозуміти про себе і пройти великий шлях.

У продовженні грають Сергій Стрельников, Станіслав Боклан та Тарас Цимбалюк. Проте, як каже продюсер, не всіх персонажів можна зістарити на 23 роки в умовах зйомок серіалу, тому деяких все ж таки довелося замінити.

«Є особи, особливо жіночі, які, коли стариш оперативно, виглядають як просто молоденькі дівчатка з гримом. Якщо, наприклад, ви подивитеся на грим Цимбалюка, то це прямий Тарас, лише плюс 23 роки, - пояснює ситуацію Тала. - А ось окремим нашим дівчатам дуже пощастило із зовнішністю в тому сенсі, що вони виглядають дуже юно, і якщо їх зістарити оперативно без великих ресурсів, на жаль, вони не виглядають постарілими або постарілими. Тому ми змушені були замінити деяких акторів».

Коли саме картина вийде в ефір СТБ, ще не ясно, швидше за все – восени.

У четвертому сезоні «Кріпосної» буде багато нових героїв. Актриса Тетяна Ратнікова. Фото: Instagram.com/alexyesakov/

У четвертому сезоні «Кріпосної» буде багато нових героїв. Актриса Тетяна Ратнікова. Фото: Instagram.com/alexyesakov/

«Моя улюблена Страшко-2»: що чекає Настю та Макса?

Телеканал «1+1» покаже продовження україномовної драмеді « Моя улюблена Страшко ». Як будуть розвиватися відносини Макса (Олександр Соколов) та Насті (Ірина Поплавська), чи залишаться вони разом і яка доля чекає на компанію Bonvisage та всіх її співробітників - все це побачимо у другому сезоні серіалу.

«От і закінчилася наша історія... Чи вона лише починається?» - заінтригувала акторка Ірина Поплавська після останньої серії першого сезону.

«Пес-7»: Нік уже готовий підмінити Муху

ICTV готується знімати сьомий сезон найпопулярнішої детективної історії. Усі актори знову у справі: Нікіта Панфілов, Михайло Жонін, Ольга Олексій, Андрій Самінін та головний красень серіалу – Мухтар. До речі, його син Нік також уже справжній актор.

Як нам розповіли у знімальній групі «Пса», якщо раніше Нік не міг грати замість Мухи через зовнішні відмінності – забарвлення однакове, але за розмірами між собаками була помітна різниця, – то зараз їх уже не відрізнити. Тому, можливо, Ніка візьмуть грати у деяких епізодах головну партію.

Раніше Пса грали Граф та Рекс.

«Граф повністю відповідав своїй прізвисько. Тут точно той випадок – коли як корабель назвеш. Він абсолютно все розумів, що йому кажеш. Якщо кажуть, що собаки всі розуміють, то з Графом ще крутіше. Він однозначно знав людську мову – просто не говорив, – розповідав нам про свого чотирилапого напарника Нікіта Панфілов. - Це настільки був самодостатній Пес! Він мав величезну школу до «Пса», він багато знімався, але не тільки це мало значення. Розумнішого за собаку я в житті не бачив. А Мухтар спочатку був більший фотопсом, а зараз уже багато чого розуміє, відіграє бездоганно».

Мухтар уже чекає на зйомки, а глядачі - продовження улюбленої історії. Фото: ICTV

Мухтар уже чекає на зйомки, а глядачі - продовження улюбленої історії. Фото: ICTV

«Одного разу під Полтавою-15»: Юрчик та Яринка знову прийдуть до нашої оселі

15-й сезон сімейного ситкому про харизматичну пару Яринку та Юрчика з мальовничого села на Полтавщині традиційно вийде на каналі ТЕТ. У кадрі також дільничний Сашко, продавщиця Віра, дід Петро та кум Вітя. У головних ролях: Юрій Ткач, Ірина Сопонару, Ганна Саліванчук, Віктор Гевко, Олександр Теренчук та Олександр Данильченко.

«Скажені сусіди»: родина Середюків радуватиме 24 серії

У новому комедійному серіалі «Скажені сусіди» протягом 24 епізодів спостерігатимемо за вже знайомими по «Скаженому весіллю» героями: сім'ями Середюків, Крижанівських, Кардашян та Обомеянг.

У родині Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду, та ще й набридливий сусід Тарас зник з горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Так що Василь (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва) нарешті можуть приділити більше часу один одному. Можливо, в цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана (Віра Кобзар) не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився колишній однокласник Василя Середюка - Тарас Блащиковський (Віталій Іванченко), який неабияк зводив малого Васю у шкільні роки. Тож нове протистояння не за горами!

Молодша дочка Середюков Катя (Полина Василина) – вагітна. Тому її афрофранцузький чоловік Франсуа Обомеянг (Джимі Воха-Воха) влаштовується під час канікул до місцевої лікарні і тепер намагається вивести українську медицину на новий рівень. Проте інноваційність фахівця, який приїхав з-за кордону, добряче набридає головному лікарю Івану Михайловичу Буравчику (Володимир Ніколаєнко), чиї корупційні плани просто тануть на очах.

У непосидючих бізнесменів Ольки (Інна Приходько), Ашота (Арам Арзуманян) та їх дочки Гаяни (Кіра Саяпіна) все, як завжди, неспокійно: експресивне сімейство Кардашян, у чиїх стосунках досі чимало перцю, розгортає операцію «тотальна економічна війна» бізнес-конкурент.

Також у серіалі грають Юрій Горбунов, Олексій Потапенко (Потап), Катерина Рубашкіна, В'ячеслав Хостікоєв, Катерина Файн, Дмитро Суржиков - полковник Кулібаба у його виконанні щосили намагатиметься утихомирити «шалених» сусідів.

Василь Середюк (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва), а також їхня родина та сусіди не дадуть глядачам занудьгувати. Фото: FILM.UA

Василь Середюк (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва), а також їхня родина та сусіди не дадуть глядачам занудьгувати. Фото: FILM.UA

«Молода»: Ольга Жуковцова «скинула» 14 років

"Молода" - це історія про жінку, яка хоче почати життя з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було непоганим, поки заради молодої коханки її не залишив чоловік. А ще – спустив усі сімейні заощадження на азартні ігри, залишивши жінку по вуха у боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутись до роботи, яку вона давно покинула заради сім'ї. Вона намагається перезапустити свою кар'єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Все міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за ровесницю. Тоді вона вирішує переписати біографію, «скинувши» 14 років, і розпочати нове, юне життя.

Коли побачила сценарій, зрозуміла, що цей серіал про мене. Нещодавно знайомий хлопець спитав, скільки мені років. Відповіла, що 38. Він шалений, що така доросла і так молодо виглядаю, - усміхається актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова.

Завдяки новій біографії Ользі вдається отримати бажану роботу. Тепер їй доведеться освоїтися у юному віці на новому робочому місці та не забути про своє реальне життя 40-річної жінки. А також постаратися не втратити голову у стосунках із молодим кавалером Дмитром, якого грає Дмитро Архіпов.

Також у серіалі ми побачимо Ірму Вітовську, В'ячеслава Довженка, Валентина Томусяка. Серіал вийде 2022 року на Новому каналі.

«Опер за викликом-6»: Павло Вишняков повертається в ролі Трофімова

На глядачів каналу «2+2» чекає 24-серійне продовження гостросюжетного детективу «Опер за викликом» з Павлом Вишняковим у головній ролі. У фіналі п'ятого сезону Артем Трофімов нарешті знаходить сестру, яка роками була заручницею наркобарона, а потім потрапила до рук «перевертня у погонах» генерала Толстоп'ята. Під час спецоперації Трофімову доводиться стріляти у своїх, що стає точкою неповернення для Департаменту. Деякі агенти вже не вірять у оперативника. Стає зрозуміло, що заради мети він готовий йти на радикальні методи, можливо навіть зрадити друзів. Життя сестри чи вірність команді, яку він колись був готовий лягти під кулі, - Трофімов раз і назавжди вирішить, що йому важливіше.

Шостий сезон «Опера за викликом» із Павлом Вишняковим чекайте наступного року. Фото: 2+2.

Шостий сезон «Опера за викликом» із Павлом Вишняковим чекайте наступного року. Фото: 2+2.

«Дім Бобринських»: комедія з елементами фентезі

Новий комедійний серіал «Дім Бобринських» від Студії «Квартал 95» чекає на «1+1». За сюжетом під час проведення спіритичного сеансу Олександр Бобринський випадково переносить із позаминулого століття свого прапрапрадіда графа Андрія Бобринського просто з його весілля. Граф опиняється у своєму ж маєтку, але через 150 років. Тепер дворянин живе у звичайній сучасній сім'ї, відносини в якій через побутові проблеми не можна назвати ідеальними. З одного боку, граф створює додаткові труднощі своїм родичам, але водночас допомагає вирішити багато їхніх проблем.

Режисер-постановник Андрій Силкін каже, що це комедія з елементами фентезі з величезною кількістю пригод, іронії та кохання.

Головні ролі у серіалі грають Артур Логай, Ольга Атанасова, Віталій Салій, Лі Берлінська, Станіслав Боклан, Олексій Вертинський, Вероніка Лук'яненко.

«Коп з минулого-2»: у героя Суржикова – новий напарник

Капітан поліції Долін, мент із 90-х, після 20-річної коми повертається на своє робоче місце, але втрачає напарника. Новим напарником Долина стає зовсім не зрозуміла для капітана істота, яку він вважає Андроїдом. Суперсучасний хлопець і мент із 90-х, два різні світи, два різні сприйняття добра і зла - і їм належить порозумітися, адже від цього залежатиме не лише успіх слідства, а й їхнє життя.

У головній ролі – Дмитро Суржиков. Ну а його напарника у другому сезоні зіграв Павло Текучов. Його персонаж – інтелігентний лейтенант поліції Андрій Сироїд. Він з'являється замість колишнього колеги Долина Андрія Василенка, якого у першому сезоні зіграв Артур Логай.

«Ми стільки жорстокості бачимо по телевізору, тому хочемо, щоб наш «Коп» не лякав глядачів, а навпаки, розвантажував, десь смішив, десь відволікав від проблем і дарував гарний настрій. У другому сезоні глядачі побачать спокійніші детективні розслідування. У нас з'явиться більше епізодів про взаємини», – каже Суржиков.

16-серинний іронічний детектив вийде на каналі ICTV навесні.

«Будиночок на щастя»: Безрук та Войтенко покажуть, у чому щастя

Сюжет цієї історії глядачам Нового каналу вже добре знайомий - кияни Макс та Маша із ультрамодної квартири у столиці переїхали до сільського будинку, щоб реалізувати фермерський бізнес. Епіцентром подій стає село Сеньківка під Києвом. Тут головні герої знайомляться зі своїми сусідами - Васею та Любою. Життєві ситуації селянами та городянами сприймаються по-різному. Це провокує між героями багато непорозумінь та комічних ситуацій.

Навесні чекайте на 3-й і 4-й сезони - по 32 епізоди кожен. У головних ролях, звичайно ж, Костянтин Войтенко (Макс) та Галина Безрук (Маша), Назар Задніпровський (Вася) та Віталіна Біблів (Люба).

"Ворон і Воробйов": на кону 50 мільйонів доларів

Наступного року канал «2+2» також покаже свій перший комедійний детектив «Ворон і Воробйов». Це 16-серійний гостросюжетний серіал про пригоди двох приватних детективів Андрія Воробйова та Петра Воронцова, які не здогадуючись про існування один одного беруться розслідувати викрадення доньки відомого бізнесмена. Харизматичний, трохи інфантильний Воробйов має гострий розум і відомий своїми неординарними, хитрими рішеннями, ніж бойовими досягненнями. Брутальний Воронцов, навпаки, має військове минуле, звик до дисципліни і своєю силою та наполегливістю може роздобути надтаємну інформацію. Розслідуючи заплутану справу, детективи дізнаються про сейф, у якому захований бандитський «общак» із кругленькою сумою – 50 мільйонів доларів! Але щоб дістатися грошей, заклятим конкурентам і ворогам доведеться стати командою.

У головних ролях: Володимир Ращук, Ярослав Шахторін, Тетяна Малкова, Дмитро Суржиков, Таїсія-Оксана Щурук, Катерина Руда.

«Полкан»: пес, що говорить, і переселення душ

Дія комедійного серіалу розгортається навколо завзятого та цинічного опера Павла Сафронова, який впав у кому, після чого його душа переселилася у дворового пса. Єдиний, хто чує голос поліцейського, - його молодий напарник, лейтенант Слава Курочка, який тільки-но розпочав кар'єру в поліції. Разом із собакою він і розслідуватиме злочини, раз у раз потрапляючи в комічні ситуації.

Поліцейського в тілі пса грає бордер-коллі на прізвисько Челсі. Після того, як Челсі з'явилася на пробах до серіалу « Полкан », ніхто не сумнівався, що це майбутня головна зірка. Ну а роль лейтенанта Курочки дісталася актору з «Перших ластівок» Олегу Гоцуляку.

Але вся увага все одно зосереджена навколо чотирилапої актриси, яка з легкістю кидається під кулі, тікає з пакетом риби від рибалок, сидить у засідці в навушниках і закохується. В кого? Побачимо на Новому каналі 2022-го.

Челсі зачарувала всіх на знімальному майданчику. Зі своїм партнером Олегом Гоцуляком. Новий канал

Челсі зачарувала всіх на знімальному майданчику. Зі своїм партнером Олегом Гоцуляком. Новий канал

«Доктор Надія»: слідами «Жіночого лікаря»

Вже в січні на каналі "Україна" стартує 40-серійна медична драма "Доктор Надія". Засновником та головним інвестором нової сучасної клініки стає амбітний Ігор Ілліч Гордєєв, якого глядачі пам'ятають за серіалом « Жіночий лікар-5 ».

Крім нього, в клініці ми побачимо привабливого жіночого лікаря Олександра Родіонова. І дізнаємось, як складається його сімейне життя з Ольгою Ольховською.

Не обійдеться і без нових інтриг та таємних розкладів. Несподівано в клініці з'явиться ефектна лікар-репродуктолог Рита Андріївна Авдєєва - та сама, яка мала короткий роман з Ігорем Гордєєвим. Але цього разу Рита Андріївна не буде його підлеглою – вона стане незалежною персоною з широкими повноваженнями.

До колективу приєднаються й інші персонажі з «Жіночого лікаря», але хто саме – поки що секрет.

Проте головна інтрига закрутиться все ж таки навколо лікаря-хірурга Надії Павлової, яку грає Анастасія Паніна. Не все у неї складатиметься гладко - серед колег знайдуться заздрісники, які плестимуть інтриги і заважатимуть їй… Також їй доведеться розбиратися і з особистим життям.

«Табун»: бойовик про Другу світову

Пошуки смертельної хімічної зброї, місія українських диверсантів у Другій світовій війні та історія кохання – таке 4-серійне кіно під назвою «Табун» покаже ICTV навесні.

За сюжетом українець, а тепер британський розвідник Григорій Діденко (Митя Рибалевський), через 15 років повертається до свого рідного міста Новоград-Волинського з надсекретною місією – отримати зразок новітньої нацистської хімзброї «Табун» для розробки антидоту. Перешкодами для Григорія стануть не лише нацистський режим та смертоносний газ, а й недовіра місцевих жителів, яких він намагається врятувати від великої біди.

У серіалі грають Дар'я Петрожицька, Андрій Ісаєнко, Владислав Мамчур, Василь Кухарський.