Завантажити ще

Марині Хлєбниковій зробили операцію з пересадки шкіри, Новий рік співачка зустріне у лікарні

Марині Хлєбниковій зробили операцію з пересадки шкіри, Новий рік співачка зустріне у лікарні
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_officia

Російська співачка Марина Хлєбнікова поступово відновлюється після пожежі, яка сталася в її квартирі більше місяця тому, але процес буде довгим.

Артистка внаслідок неприємного інциденту отримала 20% опіків тіла. Тому медики зробили Хлєбниковій пересадку шкіри. Операція пройшла вдало. Втім, співачці доведеться ще раз лягти під ніж пластичного хірурга, адже пошкодження шкіри надто серйозні, повідомляє російське РЕН-ТВ.

Також відомо, що виконавиці хіта "Чашка кофия" ще довго доведеться відновлюватися після страшної пожежі. Новий рік артистка зустріне у лікарні.

Марина Хлєбнікова потрапила до лікарні 18 листопада. Того дня у її дворівневій квартирі у Москві сталася пожежа. ЗМІ стверджують, що на той момент поручзі співачкою були її 22-річна донька Домініка та батьки. Артистку госпіталізували до реанімації та підключили до апарату ШВЛ, вона перебувала у комі. Хлєбнікова отримала опіки 20 відсотків тіла, постраждали обличчя, груди та ноги.

Директор Хлєбнікової Данило Прайс виступив на ток-шоу Андрія Малахова. Він заявив, що пожежа стала наслідком втоми, а не алкоголю. Прайс наголосив, що напередодні у артистки були "перевантажені будні".

Нещодавно артистка вийшла на зв'язок зі своїми фанатами. Вона подякувала всім за підтримку, а також запевнила, що найстрашніше вже позаду.