21 травня
Завантажити ще

Тіна Кароль про можливі виступи в Росії: Залишатися в країні – це моє рішення

Тіна Кароль про можливі виступи в Росії: Залишатися в країні – це моє рішення
Фото: instagram.com/tina_karol

Співачка Тіна Кароль в інтерв'ю "КП" в Україні" зізналася, що рішення відмовитися від гастролей у Росії прийняла у 2014-му і свою позицію не змінює. Хоча, за словами артистки, телефон розривався від пропозицій. При цьому давати моральну оцінку колегам, які відвідують країну-сусіда з концертами та повертаються додому, не хоче.

- Залишатися в країні – це моє рішення. Але я розумію, у нас сьогодні криза: ковід, політична ситуація. Я за Україну, але водночас я сама годувальниця своєї сім'ї, свого величезного колективу. Коли я бачу, що до нас приїжджають виступати з гастролями, а ми просто спостерігаємо, тоді, виходить, ми дурні? Я кажу сама собі: жінка, може, стань сміливішою?! Я не давала моральних оцінок артистам, коли вони їхали, і не даватиму оцінки, коли вони зараз приїжджають. За цим має стежити закон та політики. Але є такий осередок суспільства, як український шоу-бізнес. Шоу-бізнес – це гарний бізнес, це бізнес на шоу. І сьогодні політичний порядок денний диктує, що патріотизм і бізнес жодним чином не пов'язані. І я запитую себе: а що - так можна? - поділилася Тіна.

Виконавиця розуміє, що коли вирішить поїхати з туром до Росії, то одразу ж потрапить під хвилю критики з боку українців. При цьому зазначає, що наразі артистів практично штовхають до гастролів у РФ.

- Звичайно, я боюся осуду. Але чи не заслужила я вже, щоб не летів осуд у мій бік, – теж питання. З іншого боку, нас штовхають до цього. Якщо політика нічого не пропонує натомість, значить, формула «бізнес – це лише бізнес» можлива?

На запитання, хто це визначає і хто в цьому винен, співачка відповіла:

- Ніхто не винен. Не треба казати, що винна нова влада. Ні, це питання просто зависло у повітрі. Постійна відсутність правил породжує ринок якийсь, і в результаті ми виглядаємо погано. У всіх цих заборонах, зривах, скандалах ми маємо поганий вигляд. Внесли до списку, потім скасували, потім знову внесли. Час уже до чогось прийти. Я навіть готова стати родоначальником руху, готова стати першою, хто скаже: друзі, давайте просто поговоримо, знайдемо форму, - заявила зірка.

Тіні Кароль 36 років. Вона народна артистка України. Зірка сама виховує сина Веніаміна після смерті чоловіка – продюсера Євгена Огіра. Хлопчик як дві краплі води схожий на свого батька.